У День закоханих..

14 лютого, у День Святого Валентина, у Центральному будинку культури відділ у справах сім’ї та молоді, відділ культури та спорту і відділ освіти виконавчого комітету Бучанської міської ради організували для молоді міста конкурсно-розважальну програму «Трамвай закоханих». Перед глядачами та журі постало завдання обрати найелегантнішу, найромантичнішу, найчарівнішу та найкращу пару вечора – «Валентина» та «Валентину».

У конкурсі брало участь чотири пари – учні ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №4 та Бучанської спеціалізованої школи-інтернату.
Усім конкурсантам вдалося здобути прихильність глядачів та високі оцінки журі, до складу якого входили голова журі – Ніна Калініна, завідувач відділу у справах сім’ї та молоді, Світлана Фещенко, методист позашкільної та виховної роботи, Любов Григораш, в. о. завідувача відділу культури та спорту, Андрій Куцевалов, директор Бучанського центру позашкільної роботи, Олена Можарівська, начальник управління юстиції.

Свято закоханих проходило весело та романтично. Конкурсанти взяли участь у шести конкурсах. У першому конкурсі хлопець і дівчина представляли себе глядачам, використовуючи символ закоханих – «валентинку», яку напередодні свята виготовили власними руками. Дуже енергійно, на мажорній ноті пройшов конкурс «Зберись на перше побачення», в якому молодий чоловік повинен був швидко одягнутися у вишиту сорочку, підперезатися поясом, на голову одягнути шапку та з квіткою на коні «прискакати» до своєї половинки. «Кулінарний» конкурс, у якому хлопці із зав’язаними очима вгадували назви круп і переконали присутніх у обізнаності чоловічої статі. Та й дівчата у конкурсі «Майстрині», вгадуючи інструменти, довели свої знання. У інтелектуальному конкурсі «Знайди пару» учасники знаходили імена відомих людей, літературних героїв, героїв фільмів, романів тощо. Останній творчий конкурс «Портрет закоханих» допоміг учасникам «мовою квітів» освідчитися у коханні та передати свої почуття один одному.
Не сиділи без діла і глядачі у залі. Для них були організовані цікаві вікторини та конкурси. Гості свята активно відповідали на запитання ведучих та отримували подарунки.

З Днем Святого Валентина усіх присутніх вітали солісти гурту естрадного співу «Фенікс» та танцювальний колектив «Оксамит»…
Свято закінчувалося, тож потрібно було підбивати підсумки і обирати переможців. За набраною кількістю балів володарем звання «Пара «Валентин» та «Валентина» стала пара під номером один – Анастасія та Юлій.

У той час у глядачів було завдання обрати пару «Глядацьких симпатій». Отож, парою, яка найбільше сподобалася глядачам стали Марія та Євген. Пара під номером три – Влада і Олександр стали «Найромантичнішою парою», а «Найелегантніша пара», безперечно, – пара під номером два – Світлана та Богдан.

У День закоханих кожен із учасників отримав масу гарних емоцій, побажань, а також невеличкі подарунки, які їм вручила від імені Бучанської міської ради та міського голови Анатолія Федорука завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Ніна Калініна.
Тож, свято Валентина звершилося, проте потрібно пам’ятати, що кохання не потребує лише календарних дат, воно щодня має жити у наших серцях...

[center]
[/center]


(фото автора)
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №6 від 18 жовтня 2011р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.