Карате - крок у перед

Людина може запланувати своє життя, визначивши мету існування, вибрати шлях реалізації мети. Все залежить від характеру людини, вольових зусиль. Для того, щоб жити так, як хочеш, потрібно долати перешкоди, труднощі. Мало одного тільки бажання хотіти, потрібна ще й праця, боротьба, щоб чогось досягти.

Багато дітей міст Буча, Ірпінь, Гостомель обрали карате як спосіб життя.
Засновником школи Ояма – карате є великий майстер Сігєру Ояма - безперечний авторитет та легенда світового карате. Основна відмінність від інших стилів бойових мистецтв – досконалість в реальному поєдинку. А для молодших учнів – перевірені та безпечні методи навчання, які є прекрасним доповненням до їх фізичних та психологічних можливостей. Тренування навчають дисципліни, поваги до старших, а перш за все – віри в себе.

Щороку організовуються літні та зимові навчально-тренувальні міжнародні школи за участю гранд майстра Сігєру Ояма, 10ДАН., на яких кращі здають екзамени на чорні пояси. Вперше за 10 років існування цього стилю карате в Україні на зимову школу приїхав технічний директор Всесвітньої Інтернаціональної Федерації Ояма – карате - Анжей Пєжхала. Метою його приїзду була методична допомога інструкторам та вдосконалення базової і бойової техніки юних спортсменів.

Цей захід став важливим для всіх дітей, адже їхнє спортивне життя складається з боротьби і самовдосконалення.


Інструктори з технічним директором всесвітньої федераціїЗагальне фото
Д.Б.Тимошенко-Ушакова 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.