» » » Ірпінь: Міська влада скорочення розпочала із себе

Ірпінь: Міська влада скорочення розпочала із себе

Вчора парламентарії м. Ірпінь на черговій сесії мали розглянути рекордну кількість питань – аж 88! Правда, більшість із них стосувалися землі. Точніше, розгляду протестів прокурора на окремі рішення Ірпінської міської ради про надання дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок в районі Стоянки.

Але на пропозицію міського голови ці питання перенесли на наступну сесію. Мотив більш, ніж переконливий. «Я нині активно цим займаюся, щоб наші люди врешті-решт отримали земельні ділянки, – сказав Володимир Данилович. – Ми, повірте, дуже зацікавлені, щоб ірпінчани мали акти на землю. Дуже сприяє нам у вирішенні
актуальної проблеми голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк».

Питання «Про реорганізацію відділу охорони здоров’я шляхом перетворення у комунальний заклад «Ірпінська центральна міська лікарня» озвучила начальник юридичного відділу Валентина Бойчук. Депутатський корпус практично одностайно схвалив рішення з цього приводу. Віднині комунальний заклад «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради є правонаступником всіх майнових прав і обов’язків реорганізованого відділу охорони здоров'я; відділ охорони здоров’я виведено зі структури Ірпінської міської ради, скорочено чотири штатних одиниці.


І на офіційному рівні, і в коридорах влади, у кулуарах вже тривалий час обговорювалося питання чисельності виконавчого комітету, апарату міської ради та його підрозділів. Воно й зрозуміло: за кожним скороченням стоїть людина, її подальша доля. Але те, що штат «роздутий» і його треба привести у відповідність із вимогами центральних органів влади, – безсумнівно. Це питання днями пройшло «обкатку» на засіданні виконавчого комітету. І цей документ отримав «добро». Тепер настала черга приймати рішення народним обранцям.

Керуючий справами виконавчого комітету Микола Радько проінформував про зміни у структурі вищеназваних органів. При цьому зазначив: оптимізація необхідна насамперед для поліпшення управлінської діяльності.

На це звернув особливу увагу і міський голова: «Таким чином ми змусимо людей працювати краще. Водночас хочу заспокоїти: до скорочень працівників підходитимемо дуже зважено. Безумовно, професіонали залишаться на своїх місцях».

За повідомленням Миколи Радька, до цього часу менеджмент управління здійснювали 217 осіб. Після реорганізації залишиться 175 чоловік. Міська влада скорочення розпочала із себе. Тепер замість чотирьох заступників буде три.
Про самостійні відділи міської ради. Відділ освіти скорочено на одну штатну одиницю; відділ у справах сім’ї та молоді скорочено із 7 до 5 чоловік. Зміни не торкнулися відділу культури і туризму та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Менше фахівців (на одну штатну одиницю) працюватиме у відділі ведення державного реєстру виборців, відділі обліку та звітності. Чи не найбільша реорганізація торкнулася відділу економіки – налічувалося 14 чоловік, залишиться 9. Зауважимо, що цей відділ «поглинув» у себе сектор прогнозування та соціально-економічного розвитку, сектор розвитку підприємництва та регіональної політики, а також управління майном.

Дві штатні одиниці скорочено у фінансовому управлінні. «Зменшиться» людьми і управління праці та соціального захисту – налічувалося 60,5 штатних одиниці, тепер буде 50,5. Депутати в цілому з розумінням поставилися до скорочення держслужбовців, чисельність яких почала активно «рости» з 2003 року. Правда, Володимир Гульчак висловив занепокоєння, чи буде від цього ефект, чи не нашкодимо. Знову ж таки міський голова Володимир Скаржинський заспокоїв присутніх: «Будемо максимально не скорочувати!».

Шоста сесія 6-го скликання розглянула ряд інших питань. Про найважливіші із них – у наступному номері часопису.


(фото В. Еннанов)
Василь Закревский 
газета: «Ірпінський вісник» № 4 (2489) 21 січня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.