Знайти заняття до душі

Будь-якої пори року можна побачити гурти підлітків чи юнаків і юнок, які не знають куди податись. Підпирають спинами стіни, сидять на сходах, «змагаються» у лихослів’ї, заводять бійки, зачіпають перехожих – аж поки вистачить фантазії. Такі гурти викликають роздратування у перехожих, занепокоєння у правоохоронців, тривогу у батьків. Та їх здебільшого можна пожаліти: не знайшли собі справи до душі.

За своїх дітей я в даний час спокійна: вони загартовують силу духу, свою волю та здоров’я у спортивному клубі «Санчин». Там і тренування, і семінари-тести,і змагання, і чемпіонати дають позитивний настрій, приносять багато радісних і щасливих моментів дітям і їх рідним.

15-16 січня спортивний клуб «Санчин» проводив семінар-тест по Ояма Карате, своєрідну атестацію для спортсменів. Семінар-тест складався із практичної частини, поєдинків (спарингів), розбивання дощок. Та найбільшою подією було вручення нових поясів, кольори яких залежали від ступені майстерності. Старі пояси спалили, щоб в полум’ї згоріли старі невдачі, невміння, поразки, а нова Сила перейшла в новий пояс і вела до нових перемог.

"Все-одно я переб`ю цю дошку"


"Підготовка до отримання нових поясів"


Два дні основною темою семінару було глибоке вивчення тактики поєдинку. Яке проводила семпей Ірина Віталіївна Петренко та її помічники Галина Василівна, Катерина Василівна та інші.

Всі отриманні знання, я вважаю, допоможуть їм в подальшому отримувати перемогу на змаганнях різного бою.
Д. Тимошенко-Ушакова 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.