» » » У медичні заклади завезуть нове обладнання

У медичні заклади завезуть нове обладнання

У Бучі був зроблений новий поштовх розвитку медичної галузі та покращення надання відповідних послуг населенню. Незабаром Бучанська міська поліклініка та Станція швидкої медичної допомоги отримають нове спеціалізоване устаткування на загальну суму понад 7,6 млн грн. Значна частина приладів уже надходить у лікувальні заклади міста. Мова йде як про дороговартісне діагностичне обладнання (що допоможе точніше встановити діагноз і оперативно призначити необхідне лікування), так і про реанімаційне – для порятунку людини.

Укомплектована «швидка»

Передбачається, що в кожній машині швидкої медичної допомоги будуть знаходитися електрокардіологічні прилади, респіраційні мішки для штучного дихання. У більшій половині машин встановлять апарати штучної керованої вентиляції легень та дефібрилятори, які застосовують при наданні допомоги у невідкладних станах. А наявність моніторів-пульсоксиметрів дасть змогу слідкувати за станом серцево-судинної системи пацієнта.
Усе це говорить про якісно вищий рівень надання першої медичної допомоги та значно збільшує шанси на збереження життя.

Модернізація рентген-кабінету

Кардинальних змін слід очікувати і в роботі бучанського рентген-кабінету. У приміщенні (що по вул. Шевченка) проведуть ремонт, демонтують стару рентген-установку і встановлять нове обладнання. Для цього планується придбати цифрову рентгенографічну та флюороскопічну систему (працює без плівки) на три робочих місця в комплекті з мультиформатною камерою для цифрового друку. Це дозволить не тільки отримати дуже чіткі рентгенологічні знімки, але й суттєво збільшити швидкість прийому громадян.

Діагностика в поліклініці

Нове медичне устаткування, зокрема діагностичне обладнання, з'явиться і в Бучанській міській поліклініці. Крім обладнання для хірургічного кабінету й стоматології, для потреб населення придбають ультразвукові апарати – кардіологічного та загальнодіагностичного спрямування. Також буде встановлено ендоскопічне обладнання: гастрофіброскоп, бронхофіброскоп, колонофіброскоп та ін.

Варто зазначити, що кошти на придбання медичного устаткування були виділені з державного бюджету і посприяв цьому наш земляк, заступник голови Бюджетного комітету Верховної Ради України Петро Мельник.
За словами заступника Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариси Матюшенко, закупівля устаткування завершиться до кінця лютого. Оновлення обладнання співпало з ремонтними роботами у медичних закладах, що також має певний позитив. Можна буде встановити прилади, налаштувати їх і вже протягом тривалого часу не переносити з місця на місце. Та й працювати у комфортних умовах – значно приємніше.
Людмила Гладська 
газета: «Бучанські новини» №1 від 1 січня 2011 року
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
отец Арсений

OFFline

А Ірпінська міська лікарня де лікують мешканців Бучі, з суми понад 7,6 млн грн нічого не отримає?

0
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 17 січня 2011 12:12
Цитата: отец Арсений
Ірпінська міська лікарня де лікують мешканців Бучі

в цій лікарні лікують не тільки мешканців Бучі.
і всі населені пункти Ірпінського регіону сплачують в "казну лікарні".

міська лікарня фінансово/організаційно підпорядковується "меру Ірпеня", а гроші були виділені на "Бучу", оскільки швидка допомога та поліклініка підпорядковується "меру Бучі" - то, маємо..

0