» » » Новий рік для Бучі: що віщують зорі

Новий рік для Бучі: що віщують зорі

Згідно з календарем, прийнятому в Китаї і в інших країнах Сходу, у межах 12-річного циклу кожен рік проходить під знаком якої-небудь тварини. Місто, народжене в певному році, одержує низку властивостей, від яких і складатиметься його доля. Під час складання китайського гороскопу перш за все враховується ритм руху по небесному склепінню Місяця, Сатурну і Юпітера.

Що ж до Бучі, то наше місто було «народжене» в 1901 році. Тож, за гороскопом Буча - Бик, а її стихія – метал.
Які ж якості в цієї тварини? Бик випромінює впевненість у собі та своїх силах. Він іде по життю дуже спокійно. Бик не любить робити помилок, тому до кожного значущого кроку готується дуже серйозно, оцінюючи можливі наслідки, а також зусилля, які доведеться докласти для досягнення результату. Бик наділений даром оратора і вміє переконувати інших, але рідко робить це: звичайно в нього і так достатньо однодумців. Адже народжені під цим знаком точно знають, чого хочуть і як цього домогтися.

Бики володіють не тільки силою волі, а й розвиненим інтелектом. Вони готові нести відповідальність за будь-який вчинок. І хоча Бик здається дуже впертим, проте він здатний сприймати аргументи співрозмовника, якщо відчуває в них логіку, і цілком піддається переконання.
Зорі сприятимуть Бику і в рік Металевого Кролика. Тим більше, що у них однакова стихія.

Так, у 2011 році в житті Бика здійсняться всі плани. Для цього він піде на все: буде готовий вчитися, цілеспрямовано i наполегливо йдучи до своєї мети. Чого-чого, а терпіння, працьовитості i серйозності йому не позичати. Адже Бик чудово доводить почате до кінця.
А це значить, що наше місто неодмінно реалізує багато намічених планів і завдань, успішно розвиватиметься далі й людям в Бучі буде комфортно й легко жити.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.