» » » » У тенісному клубі «Сampa» підростають майбутні світові зірки

У тенісному клубі «Сampa» підростають майбутні світові зірки

У минулому номері «Бучанських новин» ми розповідали про перший дитячий тенісний турнір, який проходив 24-25 грудня на базі спортивного тенісного клубу «Сampa». Через те, що газета вже готувалася до друку, ми лише розказали про відкриття турніру, а сьогодні запросили відповісти на кілька запитань про спортивний захід дитячого тренера Людмилу Дерновську.

- Отже, про турнір, організаторів та учасників...
- Спортивний клуб «Сampa» відкрився три роки тому. Головним ідейником, як ви знаєте, є Сергій Ареф’єв, який цього року став депутатом обласної ради від Партії регіонів. І сам комплекс, і навчання дітей, і розвиток такого виду спорту, як теніс в регіоні, і всі змагання – це все його проекти.
За три роки на базі «Сampa» ми вже маємо певну кількість маленьких спортсменів з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля, для яких настав час проводити змагання. Змагання, як частину навчально-виховного процесу. Адже гра на звичайному тренуванні і на турнірі – це різні речі. Теніс індивідуальний вид спорту. І для кожного спортсмена участь у змаганнях – це певною мірою стрес. Тож турніри у виховному процесі загартовують характер, виховують жагу до перемоги, дають змогу перевірити набуті навички на практиці, а головне – досвід.
Наразі це був перший такий турнір і лише для наших вихованців. Проте в майбутньому ми плануємо розширити коло учасників і запрошувати спортсменів з інших клубів.


- Чи був який відбірковий етап і за якими критеріями відбиралися учасники змагання?
- Так, відбір дійсно був. До участі у турнірі були допущені діти, які займаються у нас вже другий рік, можуть показати чому навчилися: вміють тримати м’ячик, вміють грати на рахунок, можуть продемонструвати справжню гру. Таких дітей у нас виявилося 14 чоловік. Було створено дві підгрупи. Молодші – 6-8 років та старші – 9-11 років. Перші грали за олімпійською системою, тобто, як кажуть, на вибування, хоча боротьба все одно триває за всі призові місця. Старші ж грали за круговою системою, тобто всі зіграли по одній грі один з одним і результат визначався за кількістю набраних очок.

- Скільки всього поєдинків провів кожен маленький спортсмен? І давайте назвемо переможців.
- Загалом, кожному довелося зіграти по 3-4 гри.
В молодшій підгрупі перше місце посіла Вікторія Карпенко. Фінал вона грала з Марією Легенчук. Це була дуже цікава, наполеглива та насичена гра. Ніхто не хотів програвати. Обидві дівчатка з характером. Але Віка була трохи кращою і переграла Машу. Третє місце дісталося Галі Остринській. Суперником у неї був Діма Дмуха. Гра була навіть ще більш напруженою, ніж за перше місце. Про це говорять і результати. Гра за перше місце закінчилася з рахунком 7:5, а за третє – 7:6, грали третій гейм, тайм-брейк називається.

У старшій підгрупі перше місце посів Максим Керсенко. Він обіграв усіх суперників. Друге місце – Влад Яковенко, який програв лише Максиму, і третє місце – Єгор Косяк.

Загалом мушу зазначити, що турнір був насичений цікавими іграми. Дітки всі підібралися зі справжнім спортивним характером. Всі вони цілеспрямовані, кожен був заряджений лише на перемогу, і нас, наставників, ця обставина лише радує. Маємо усі передумови для виховання майбутніх світових тенісних зірок.


(фото автора)
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №51-52 від 31 грудня 2010 року
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.