» » » » Вітаємо віце-чемпіонів Київщини з футболу!

Вітаємо віце-чемпіонів Київщини з футболу!

25 грудня у місті Вишгород відбувся фінал турніру «Футбольні надії Київщини», в якому бучанці (учні 1-2-х класів) посіли друге місце – не програвши, а поступившись за кількість забитих м`ячів команді-супернику. Тож, ми вітаємо наших віце-чемпіонів Київщини і бажаємо їм подальших вагомих спортивних здобутків! Про те, як пройшов цей турнір і які підсумки маємо за рік, розповідає тренер футбольної команди школи №4, вчитель фізкультури Ніна Полякова.

Частіше дивіться в очі дітям, там ви побачите цікавість, захоплення, подив, радість, іноді – смуток від непорозуміння. А чи бачили ви очі дитини, яка вперше в своєму житті, стоячи на п`єдесталах, отримує в свої маленькі рученята нагороду – першу медаль, диплом, командний кубок?!


Чи відчули ви душу такої дитини? Якщо так, то ви не даремно прожили життя. Головне моє кредо, як вчителя, - навчити дитину тій справі, яку я знаю і умію, залишити слід у її душі, неформально ставитися до своєї справи.

І тому я знову і знову з радістю іду на уроки і на чергові тренування з футболу. І мої учні – це мої маленькі друзі, які вірять і довіряють мені.

Кожного навчального року, працюючи протягом 11 років в ЗОШ №4, я відкриваю нові спортивні таланти, футбольні зірочки. Сьогодні – це Богдан Тітенко, Даня Мащенко, Віталій Рудницький, Ілля Тегай, Артем Свірський, Єгор Церковнюк, Ілля та Нікіта Литвиненки, Антон Омельченко, Ярослав Ренчка, Ярослав Яроменко. Двоє гравців нашої команди: Ілля Тегай (нападаючий) та Єгор Церковнюк (воротар) були визнані кращими гравцями турніру і нагороджені спеціальними спортивними сувенірами! Вже стало традицією визнання наших воротарів кращими гравцями турнірів. Це – Андрій Бебіченко, який навчається в спортучилищі при ФК «Металіст» в місті Харькові, Данило Тумко, який вже другий рік займається як воротар в ФК «Динамо-Київ». Це й нова футбольна зірочка Єгор Церковнюк, який показово зразково зіграв у фіналі турніру «Футбольні надії Київщини». Підростає ще одна воротарська зірочка в нашій команді – Ярослав Ренчка, який поки що освоює перші ази воротарської майстерності.
Як правило, напередодні Нового року підводяться підсумки досягнень за рік. Мені хочеться підвести підсумок п`ятирічної роботи в школі.


2006 рік – ІІ місце команди з футболу в турнірі «Шкіряний м`яч» серед 5-6 класів;
2007 рік – І місце в турнірі «Футбольні надії Київщини» серед команд 1-2 класів;
2008 рік – ІІ місце в турнірі «Футбольні надії Київщини» серед команд 1-2 класів;
2009 рік – ІІ місце в турнірі «Футбольні надії Київщини» серед команд 1-2 класів і І місце в турнірі «Шкіряний м`яч» серед учнів 6 класу; ІІ місце в зональному Всеукраїнському турнірі «Шкіряний м`яч» серед учнів 6 класу;
2010 рік – ІІ місце в турнірі «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2 класів.

Цього року були трохи змінені умови проведення турніру «Футбольні надії Київщини». У попередні роки не проводилися напівфінали, а нині малечі треба було пройти тернистий шлях: міський етап змагань, зональний, півфінал та фінал. Троє наших гравців грали після хвороби та високої температури. Тому у фіналі фортуна трошки відвернулася від нас. Проте, ми не програли жодної гри, але за різницею забитих і пропущених м`ячів, перемогу віддали команді з міста Баришівка. Тож, І місце у турнірі зайняла команда з м. Баришівка, ІІ місце – Буча, ІІІ місце – Васильків і ІV місце – Біла Церква.

Про що я мрію? Про те, щоб фінал турніру «Футбольні надії Київщини» 2011-2012 навчального року провести у нас в Бучі – на футбольному полі нового критого спортивного комплексу. Особлива подяка за моральну і матеріальну підтримку команди батькам: Дані Мащенка, Боді Товстенка, Віталія Рудницького, братів Литвиненко, Ярослава Ренчка, Ярослава Яроменка. Подяка від бабусі Артема Свірського за нову футбольну форму.
Дякую начальнику Бучанського відділу освіти Ларисі Федорук за надання транспорту для поїздок на турніри та директору школи №4 Аллі Літкевич – за підтримку, надання можливості тренуватися в спортивній залі. А також вітаю усіх бучанців з наступаючим Новим роком і зичу добра, любові, взаємоповаги та добробуту у родинах!

Ніна Полякова,
вчитель фізичної культури ЗОШ №4

_________________________________


Коментарі:

Сергій Литвиненко,
батько хлопців-футболістів:
- Організація «Футбольних надій Київщини» була на високому рівні: грав гімн України, відбулося шикування команд, учасників турніру вітав міський голова Вишгорода. Крім того, діткам вручили новорічні подарунки.
Усі маленькі бучанці залишилися дуже задоволеними і в гарному значенні – враженими від змагань. Щодо гри, то вона була досить жорсткою і напруженою, виникала низка нарікань на суддів. Але попри це, добре, що такі заходи відбуваються. Вони навчають дітей витривалості та є гарним стартом для подальшого розвитку спортивних здібностей.

Олена Рудницька,
мама юного футболіста:
- У фіналі змагань зібралися найсильніші команди. Проте ми не програли жодного матчу, нам просто трошечки не пощастило. Але діти – задоволені, їм усе сподобалося. Велика подяка тренеру – Ніні Поляковій, яка дійсно зуміла вивести наших дітей на такий високий рівень гри. А перемог у житті цих футболістів повинно бути ще дуже багато! Цього їм і бажаємо.

Даня Мащенко,
капітан команди:
- Хоча ми сильніші за суперників, але пропустили на останніх хвилинах гол. Це і стало причиною, що зайняли друге місце. Ми будемо ще більше тренуватися і збирати свої сили, щоб у майбутньому вигравати тільки перші місця і забирати всі Кубки. І робитимемо все, щоб не засмучувати свого тренера. Для нас ці змагання були важкими.

Єгор Церковнюк,
кращий воротар турніру:
- Я захворів і не дуже добре себе почував. Проте вважав, що не можу підвести команду, тому і приїхав на гру. Звичайно, не зважаючи на слабкість, намагався добре захищати наші ворота. І хоча здобули друге місце, все рівно – ми найкращі!

Ілля Тегай,
кращий нападаючий турніру:
- Було нелегко грати, але ми налаштувалися на перемогу. І друге місце з 36 команд – також гарний результат. Крім того, мені дуже сподобалися самі змагання, бо ми грали з командою, як єдине ціле, підтримували один одного і допомагали.(фото автора)
Людмила Гладська 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.