Змагання майбутніх воїнів

6 грудня в Бучанській ЗОШ № 4 пройшли змагання з прикладної фізичної підготовки серед учнів старших класів, присвячені Дню Збройних сил України. У змаганнях взяли участь команди 10-А, 10-В та збірної команди дев’ятих класів.

Свято організував і провів Тарас Кот, вчитель фізичної культури ЗОШ № 4, керівник війсбково-патріотичного гуртка Бучанського Центру позашкільної роботи. У програмі випробувань були підтягування на перекладині, «човниковий» біг, утримання ваги на час (трьохкілограмові гантелі), стрибки в довжину з місця, перетягування канату. Спортсменів активно підтримували однокласники та вчителі.

Боротьба була запеклою та напруженою, до останнього моменту важко було визначити переможця. В підсумку перше місце вибороли учні 10-А класу. Гідну конкуренцію переможцям склала збірна команда дев’ятих класів, яка і зайняла друге місце, поступившись переможцям лише двома балами. Учні 10-В класу зайняли третє місце.


Особливим «допінгом» і стимулом для учасників було активне вболівання педагогів Наталії Ситнікової, Галини Ситник, Ніни Полякової та Олексія Карабут. За такої підтримки учні старались показати свої кращі результати.

Подібні змагання вже стали традиційними для школи. І щороку більша кількість учасників долучається до них.
Андрій Куцевалов 
газета: "Бучанські новини" №48 від 10 грудня 2010 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.