Спортивне свято "Відгука"

5 грудня в приміщенні Бучанської школи №3 відбулося спортивне свято, присвячене Міжнародному дню людей з особливими потребами.

Відкрила урочистий захід голова бучанської громадської організації інвалідів «Відгук» Світлана Стадніченко. Вона представила присутнім запрошених гостей і подякувала їм за розуміння і підтримку.
«Проведення дійства навряд чи б стало можливим, якби не наші постійні помічники. Хочеться наголосити, що ця спартакіада відбувається за підтримки Бучанської міської ради. Адже це люди, які нам постійно допомагають, і вони є серед наших гостей», - сказала Світлана Броніславівна.

Зокрема, на заході були присутні заступник Бучанського міського голови з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, начальник Бучанського відділу освіти Лариса Федорук, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Ніна Калініна, директор Центру соціальних служб Олена Ренчка, представники благодійного фонду «Добробут громади», представник обласної організації «Інваспорт» та багато інших добрих друзів, спонсорів і меценатів.

Тож, Світлана Стадніченко вручила Подяки за особистий внесок у справу відродження доброти, милосердя та допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. Таку нагороду отримав Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Також керівництво «Відгука» привітало волонтерів – студентів Українського гуманітарного інституту з їхнім «професійним» святом. Адже бучанська молодь не байдужа до проблем дітей-інвалідів. Вони спілкуються з ними, допомагають, сприяють адаптації в суспільстві. А головне – люблять цих маленьких людей, і ті віддячують їм взаємністю.

Того дня, для діток влаштували справжні змагання-спартакіаду з таких видів спорту, як: баскетбол, кеглі, теніс, дартс, метання м'яча у корзину та інші. Керували процесом учителі фізкультури – відомі в нашому місті спортсмени і туристи. Саме вони проводили своєрідні майстер-класи, слідкували за дотриманням умов проведення змагань і підбивали підсумки.

Але головне, що то були швидше не змагання, а активний відпочинок та дружні взаємини між усіма учасниками спартакіади. Переможцями стали всі без винятку маленькі спортсмени. Хоча б тому, що вони не тільки сміливі та розумні, але й мужні, витривалі та живуть повноцінним життям, як і належить кожній дитині. Учасники змагань були нагороджені подарунками та дипломами.

(фото автора)
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №48 від 10 грудня 2010 року
Відгук Стадніченко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.