» » » » Новини футболу: Маленькі спортсмени вийшли до півфіналу області

Новини футболу: Маленькі спортсмени вийшли до півфіналу області

27 листопада в місті Немішаєво відбувся обласний етап турніру «Футбольні надії Київщини». Місто Бучу на ньому представили учні ЗОШ №4 під керівництвом тренера Ніни Полякової. На змагання поїхали відразу дві команди юних футболістів, які напередодні виграли міський етап турніру. Це учні 1-2-х і 3-4-х класів. Варто зазначити, що діти відразу були налаштовані на перемогу, адже технічності, досвіду та стійкості їм не бракує. Тож, системні тренування далися взнаки і футболісти поводилися на полі, ніби справжні професіонали. Хлопці не тільки добре захищали власні ворота, але й вміло атакували, впевнено забивали голи суперникам. Грали ми з командами Бородянки та Ірпеня і в результаті посіли перше і друге місця.

Так, молодша група – учні 1-2-х класів виграли гру у команди Бородянки з рахунком 5:0, а от з Ірпенем зіграли в нічию – 3:3 (загалом виграли по різниці у забитих голах). Таким чином, бучанці посіли перше місце в турнірній таблиці й вийшли до півфіналу області.
Старша група – учні 3-4-х класів посіли други місце. Вони виграли в команди Бородянки з рахунком 5:0, але програли команді з Ірпеня – 2:1.

За словами тренера Ніни Полякової, тепер є всі передумови, щоб чергові змагання проходили саме в Бучі. Принаймні, сприятимуть тому, щоб так і сталося. А щодо подальших планів, то Ніна Володимирівна зауважила: «Після перемоги я сказала своїм хлопцям, що ми починаємо все з чистого аркушу. Будемо проводити ще більш наполегливі тренування, вдосконалюватимемо майстерність. Адже перед нами стоїть непросте завдання – виграти першість області. Думаю, що ми з цим впораємося!».

Що ж, зважаючи на завзятість учнів, досвідченість тренера та всебічну підтримку батьків (на що, до речі, звернуло увагу навіть керівництво обласної футбольної федерації), не залишається жодних сумнівів, що так воно і буде!

Тому побажаємо бучанським футболістам успіхів і нових перемог у півфіналі «Футбольних надій Київщини», який відбудеться 11 грудня 2010 року!
Людмила Гладська 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.