» » » Нових зупинок поки що не буде

Нових зупинок поки що не буде

Буча завжди вирізнялася з-поміж інших населених пунктів своїм вигідним транспортним сполученням і комфортним доїздом до столиці. Але останнім часом флагманські позиції дещо похитнулися. Громадян турбує питання відсутності низки зупинок на відрізку головної магістралі міста.

Виходить трохи абсурдна ситуація: якщо їхати в сторону Києва, то зупинок більше, ніж на зворотному шляху. На сьогодні залишаються відкритими питання по перехрестям вул. Шевченка і вул. Гоголя, вул. Шевченка і вул. Тургенєва, вул. Революції та вул. Шевченка. Аналогічна ситуація склалася і по вул. Полтавській, вул. Яснополянській. Немає всіх потрібних зупинок вздовж траси в сторону селища Ворзель.

З метою поліпшення здійснення посадки-висадки пасажирів на зупинках міського пасажирського транспорту, було прийнято рішення про затвердження місць упорядкування та розмежування зупинок. З цим профільна комісія Бучанської міської ради неодноразово зверталася до обласної служби автомобільних доріг та служби організації дорожнього руху обласного ДАІ. Але щоразу отримувала відмову. Мотивували тим, що для облаштування нових зупинок повинні бути технічні умови – насамперед «кишені». Проте, за логікою, ці умови повинен створювати Облавтодор, адже «Київ-Ковель» - дорога державного значення і перебуває на їхньому обслуговуванні. Не допоміг навіть нещодавній приїзд Президента України. Адже то був досить відповідальний момент, пов'язаний з його безпекою. І навіть в цій ситуації вищезгадані служби не взяли на себе відповідальність погодити зупинки. Немає коштів.


Є й інші нюанси. Маршрут погоджує конкурсна комісія на перевезення пасажирів Київської облдержадміністрації. І як вона могла його затвердити без зупинок? Кого тоді перевозять, якщо потрібно «пролетіти» через Бучу і не брати пасажирів?!

Виникає природне запитання: для кого ж працюють чиновники? І навіщо взагалі тоді такий сервіс потрібен, якщо людина не може вийти у зручному для себе місці?! Зауважимо, мова не йде про те, щоб зробити зупинки біля кожного «стовпа». Та раціональний підхід також повинен бути.
Коли правила дорожнього руху були простішими, то водії маршруток зупинялися на вимогу пасажирів. Тепер це залишилося у минулому. Надто високі штрафи, щоб іти на поступки клієнтам.

Не зважаючи на негативну відповідь, Бучанська міська рада не полишає спроб відстояти права бучанців і реагує на відповідні звернення громадян. Зрештою, з кожної ситуації є вихід, от тільки потрібно його знайти.
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №41 від 15 жовтня 2010 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
grey

OFFline

  • grey (43)
  • Користувачі
  • 17 жовтня 2010 17:04
Громадян ще турбує поведінка намаханих водіїв маршруток, які підбирають пасажирів "під кожним стовпом" а висаджують тільки на зупинках (це якщо почують зойки з салону з проханням зупинитися).

0