Голи рахують восени

Відлетіли у минуле літні канікули, у школах Бучі розпочався новий 2010-2011 навчальний рік. Згідно плану-календарю спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів Бучанського відділу освіти на 2010-2011 роки з 21 вересня до 7 жовтня на стадіонах Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся турнір на призи «Шкіряний м'яч» серед команд 5-7 класів шкіл Бучі.

Навіть погода сприяла проведенню цього турніру – стояла тепла, сонячна осінь. Це єдиний шкільний турнір з футболу, який дає можливість командам вийти на Всеукраїнський рівень.
Можливо, це і сприяло такій запеклій боротьбі на футбольних полях. Кожного року все нові і нові маленькі футбольні зірочки спалахують на футбольному небосхилі.

Ось тому в залежності від майстерності, характеру, командному духу команди 5-х класів розташувались в турнірній таблиці: І місце – команда ЗОШ №4: 12 очок (вчитель Н. Полякова); ІІ місце – команда ЗОШ №2: 9 очок (вчитель І. Пасічник); ІІІ місце – команда Бучанської Української гімназії: 4 очка (вчитель І. Бабійчук); ІV місце – команда ЗОШ №3: 1 очко (Н. Забавська); V місце – команда ЗОШ №1: 1 очко (О. Савченко).Кращими гравцями було визнано:

- Владислава Пінчука (ЗОШ №4);
- Олександра Левченка (ЗОШ №4);
- Данила Тумка (ЗОШ №4).
А Владислав Кушніренко (ЗОШ №4) – визнаний кращим гравцем серед команд 5-х класів і нагороджений «золотим» м'ячем.

Команди 6-х класів досягли наступних результатів: команда ЗОШ №4 – І місце (9 очок);
- команда ЗОШ №2 – ІІ місце (4 очка);
- команда ЗОШ №3 – ІІІ місце (4 очка; справа в тому, що різниця забитих і пропущених м'ячів краща в команди ЗОШ №2, тому вони і посіли друге місце.);
- команда Бучанської Української гімназії – ІV місце;
- команда ЗОШ №1 – V місце.

Кращими гравцями серед команд 6-х класів визнано:
- ЗОШ №2 – Андрій Соловей;
- ЗОШ №3 – воротар Віталій Гук;
- Бучанська Українська гімназія – гравець Роман Лєпков;
- ЗОШ №4 – Влас Приймак, Нікіта Шолудько, Влад Кушніренко, В’ячеслав Пінчук.

Але, звичайно, найзапекліша боротьба відбулася серед команд 7-х класів. Можливо тому, що вони вже більш досвідчені, у них вища футбольна майстерність. Тож, тут були і стрімкі атаки, і удари по воротах, і безліч голів. Була і радість перемоги, і гіркота невдачі!

Згідно турнірної таблиці команди 7-х класів розташувались:
- І місце команда ЗОШ №4 – 12 очок;
- ІІ місце команда ЗОШ №2 – 9 очок;
- ІІІ місце команда ЗОШ №3 – 6 очок;
- ІV місце команда ЗОШ №1 – 3 очка;
- V місце команда Бучанської Української гімназії – 0 очок.
Кращим воротарем турніру серед команд 7-х класів визнано Ярослава Тарасюка (ЗОШ №4).
Кращими гравцями визнали: Максима Карнухіна (ЗОШ №4); Олексія Рубана (ЗОШ №4); Андрія Середу (ЗОШ №4); Сергія Камінського (ЗОШ №2).

Усі кращі гравці турніру були нагороджені медалями. Команди – грамотами та перехідними кубками, а також дуже смачними пирогами, якими пригощала всіх учасників турніру шеф-кухар ЗОШ №4 Т. Кушніренко.Команди щиро дякують за тепо, за гостинність, з якою всі учасники приймали головного суддю турніру Ніну Полякову. А ще вони дякують усім вчителям фізкультури шкіл міста Бучі за підготовку команд до цього турніру.

Отже, три команди 5-7-х класів Бучанської ЗОШ №4 навесні 2011 року будуть представляти Бучу на обласних змаганнях на призи «Шкіряний м'яч». Тож, побажаємо їм перемоги, а їхньому тренеру Ніні Поляковій – натхнення, сили і витримки під час підготовки команд до цього етапу змагань!
газета: "Бучанські новини" №41 від 15 жовтня 2010 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.