Модернізація «ФЕНІКСУ»

У Бучі, на Склозаводській, 5, діти мають змогу займатися у Бучанському клубі спортивних видів єдиноборств «Фенікс». Клуб існує вже 25 років. Керує спортивним колективом Василь Семиряжко.

Діти, які займаються там, показують високі результати на змаганнях різних рівнів та з різних видів спорту таких, як рукопашний бій, карате, фрі-файт, панкратіон, бойове самбо.


- На даний час жодна спортивна секція Ірпінського регіону не дає таких високих результатів, як спортсмени нашого клубу, - запевняє тренер. Кращі спортсмени Бучанського клубу «Фенікс» часто виступають за збірну команду України, стають призерами та чемпіонами. Неодноразово вони їздили на чемпіонати Європи, де займали призові місця за збірну команду України. Колектив входить у Федерацію рукопашного бою України, у Федерацію бойового самбо України. Цього року, весною, на змаганнях у Немішаєво на Чемпіонаті Київської області СНД з кушу виступало 14 дітей з «Феніксу», 12 з яких стали призерами. Дітям запропонували брати участь у збірній команді СНД. Вже у жовтні у Києві буде проходити чемпіонат Європи по рукопашному бою, де можуть брати участь бучанські спортсмени. Прийшло запрошення на турнір в Іванкові.

У клубі «Фенікс» займаються діти із задоволенням. Люблять і поважають свого тренера, наставника. Батьки пишаються успіхами своїх дітей. Наймолодшим спортсменам по 6 рочків. Випускники шкіл, після занять спортивними видами єдиноборств, вступають в інститути фізичної культури, структури МВД, ідуть працювати в приватну охорону.

Цього року спільними зусиллями батьків дітей та завдяки фінансуванню Бучанського міського голови Анатолія Федорука у підвальному приміщенні, де займаються «борці», вдалося зробити ремонт. Керівництво клубу «Фенікс», а також батьки дітей та й самі діти дуже вдячні меру міста Анатолію Федоруку за підтримку й допомогу. Стіни з гіпсокартону у залах замінили на панелі з фанери, зробили ремонти у кабінеті, роздягалках, трішки змінили коридори. Отож, основне, що потрібно для тренувань, можна казати, вже є. Хоча потрібно ще довести ремонт до кінця, у майбутньому привести у належний стан зовнішній вигляд приміщення, переробити туалет, душову кімнату, коридори...


На жаль, батьки не в змозі самостійно оплачувати ще й участь у змаганнях дітей, тому допомога небайдужих людей буде дуже дієвою і потрібною. Бо ж попереду у «феніксів» ще багато тренувань, підготовок до змагань, зустрічей з суперниками, боротьби і – перемог, покращення спортивної майстерності, знань та вмінь.
Вікторія Кончаківська, "Бучанські новини" №35 від 10 вересня 2010 року 
газета: "Бучанські новини" №35 від 10 вересня 2010 року
Фенікс карате
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
heavystas

OFFline

  • heavystas (1)
  • Місцевий
  • 23 вересня 2010 21:07
Феникс!!! Прослезился - вспомнил детство...)

0