» » » У школі збудують сучасний спорткомплекс

У школі збудують сучасний спорткомплекс

Сьогодні Буча стрімко зростає, отже потребує розвитку, будівництва об’єктів соцпризначення. Особливо, якщо мова йде про галузь освіти. Щоправда, тут і так немає причин скаржитися. Лише за декілька останніх років в місті було проведено капітальний ремонт шкіл і садочків, зведений новий ДНЗ «Капітошка», розпочато будівництво дитсадка по вул. Центральній та школи по бул. Б. Хмельницького.

Проте у найближчих планах бучанської влади реалізація ще одного проекту – будівництво спортивного корпусу для школи №2. Більш детально про втілення в життя цього задуму ми попросили розповісти головного архітектора Бучі – Валентину Ткаченко.

- Валентино Григорівно, розкажіть про будівництво спортивної споруди? На якому етапі перебувають роботи?
- Відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 11 серпня 2010 року №281 було надано дозвіл на розробку містобудівного обґрунтування по будівництву спортивного корпусу для ЗОШ №2 по вул. Шевченка. Варто зазначити, що це одна з найстаріших шкіл міста, яка потребує реконструкції. Зважаючи на те, що спортивна зала цього навчального закладу також залишала бажати кращого, з’явилася ідея побудувати новий спортивний комплекс. До реконструкції самої школи приступимо дещо пізніше.

- Це буде будівництво в умовах діючого закладу?
- Так. Спортивний корпус буде з’єднуватися критим переходом із коридором будівлі існуючої школи. Адже діти повинні комфортно пересуватися не зважаючи на будь-які погодні умови. Комплекс буде добудований з північної сторони вул. Тургенєва і не заважатиме навчальному процесу.

- Які вимоги ставляться до майбутнього спортивного об’єкту?
- Спортивний корпус повинен бути універсальною залою, що трансформується для гри в баскетбол, волейбол, теніс, гандбол та навчальних занять школярів. По обидва боки арени будуть розташовані глядацькі трибуни. І, звичайно, обов’язково будуть побудовані підсобні приміщення – кабінет тренера, роздягальня, душова тощо.

- Тобто, там будуть проходити не тільки уроки фізкультури, але й міські спортивні заходи?
- Зала повністю відповідатиме необхідним вимогам для проведення змагань. Вона буде належним чином оснащена. У комплексі з цією добудовою повністю реконструюється спортивне ядро школи.
Проте, даний спортивний комплекс в першу чергу використовуватиметься для потреб учнів ЗОШ №2.


- Хто розроблятиме проект?
- Містобудівне обґрунтування буде виконувати підприємство ТОВ «Укржитлопроект» на чолі з директором Федором Торопцевим. Ця людина добре знайома з планування нашого міста, його особливостями.
Зокрема, дане товариство займалося проектуванням новобудов по бул. Богдана Хмельницького, житлового комплексу між вул. Вишнева, Нове Шосе та Богдана Хмельницького, відновленням станції швидкої допомоги по вул. Кірова тощо. Проектанти мають дуже добру репутацію і ми пересвідчилися у їх професіоналізмі.

- Коли розпочнеться безпосереднє будівництво спорткомплексу?
- Сподіваємося, що проектування завершиться у цьому році й відразу приступимо до будівельних робіт (приблизно в жовтні-листопаді). Маємо надію до кінця навчального року мати завершений спортивний комплекс.

- Коли ж буде проводитися реконструкція самої школи?
- Передпроектні роботи по реконструкції ЗОШ №2 також вже розпочаті. Наразі виготовляється державний акт на землекористування на цей освітній заклад. Після стандартної процедури погодження може йти мова про остаточне проектування та початок будівництва.
Схожа ситуація і по бучанській ЗОШ №1 (вул. Малиновського), яка також потребує реконструкції. Сьогодні по цьому об’єкту закінчуються землевпорядні роботи, але проектування, мабуть, розпочнемо в наступному році. Реконструкція ЗОШ №1 обов’язково проводитиметься не зважаючи на те, хто буде інвестором. Дана школа має прекрасне місце розташування, тому переконана, що вона стане одним із кращих закладів освіти в Бучі.
Людмила Гладська, "Бучанські новини" №35 від 10 вересня 2010 року 
газета: "Бучанські новини" №35 від 10 вересня 2010 року
спорткомплекс
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
SplitMind

OFFline

  • SplitMind (23)
  • Користувачі
  • 10 вересня 2010 18:31
№2 это бывшая четвертая?

0
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 10 вересня 2010 23:59
мені здається , що восьма. четверта залишилась четвертою

0