Я йду у перший клас!

Безсумнівно, кожен дорослий до глибини душі розчулюється, коли бачить малечу, яка з букетиком квітів іде вперше до свого класу.

А чи так само радісно сприймають цю подію діти? Чи хочуть вони відвідувати школу? Про це запитали у самих першокласників.


Естелла, учениця 1-Г класу:
(на фото зліва)
Я із нетерпінням чекала сьогоднішнього дня, бо батьки мені сказали, що піду до школи. Тут усе нове, про що я ще не знаю. Також багато уроків, а я люблю писати! Поряд зі мною стоїть подружка – ми разом ходили до дитячого садочка, а зараз будемо навчатися в одному класі, тому я не сама і мені не страшно.

Ліза, учениця 1-Г класу:
(на фото зправа)
Я також, як і Естелла, хотіла вже до школи. Мені подобається писати, читати, а ще, сподіваюся, що познайомлюся з новими друзями.


Даша, учениця 1-А класу:
Я дуже хотіла навчатися в першому класі, адже мені тут все подобається, і вчителька моя також подобається. А ще – познайомилася з багатьма дітьми. У школі буду навчатися. Вже можу писати – у книжці колись писала. А коли виросту, то буду складати вірші.


Богдана, учениця 1-В класу:
Хотіла до школи, бо в ній можна навчатися, а я це люблю. Я тільки починаю читати і писати, але думаю, що зовсім скоро в мене буде все добре виходити. Уже встигла познайомитися зі своїми однокласниками, але не багатьма. Може порозмовляю з ними вже в класі.Більше фото в галереї: Бучанська ЗОШ І-ІІІ ст. №4>>
Бучанська спеціалізована ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.>>
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №34 від 3 вересня 2010 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.