» » » » Друге місце у міжнародному дитячому турнірі з футболу

Друге місце у міжнародному дитячому турнірі з футболу

З 20 до 24 серпня у місті Вишгороді відбувався Міжнародний дитячий турнір з футболу, присвячений 19-й річниці незалежності України. Серед команд з України, Литви та Росії брала участь у турнірі й команда Бучанської ДЮСШ «Буча» 1998-1999 років народження.

У відбірковій групі нашим футболістам дістались суперники з Києва, Литви і Вишгорода.
Перший матч бучанці грали з ФК «Атлет» (м. Київ), команда яких виступає на чемпіонаті міста у вищій лізі. Але це не завадило юним землякам завершити матч з рахунком 2:1 на користь ФК «Бучі».

Наступного дня футболісти Бучанської ДЮСШ зустрілися з ФК «Таурас» з Литви і «забили» гостей м’ячем у ворота. Матч закінчився з рахунком 13:2. «Можливо, на такий рахунок вплинула втома від переїзду, але - результат на лице», - коментує гру Ярослав Трохимчук, голова батьківського комітету ДЮСШ.
У третьому матчі бучанці зійшлись з місцевою командою «Чайка» (м. Вишгород), у якому також виграли - 1:0.

Отож, команда ДЮСШ ФК «Буча» зайняла перше місце у своїй підгрупі.
У півфіналі грали з ФК «Поліссям» (м. Житомир). У цій грі наші хлопці доклали максимум зусиль і виграли цей матч з рахунком 1:0. Таким чином команда з Бучі потрапила у фінал.

У фіналі знову довелося зустрітися і помірятися силами з киянами ФК «Атлет», з якими грали ще у першій грі. На жаль, цього разу наші програли – і, відповідно, поступилися першим місцем у турнірі. «Можливо, ФК «Атлет» передивилась стратегії на матч, десь їхні сили збільшились, а наші юнаки розслабились – й зазнали поразки», - розповідає Валентин Басалаєв, тренер Бучанської ДЮСШ. Рахунок матчу фінальної гри 0:3.
Таким чином ФК «Буча» ДЮСШ зайняла друге почесне місце, а кияни стали лідерами турніру.


Дуже сподобалась сама організація та проведення дитячого турніру з футболу, в чому активну участь взяли місцеві бізнесмени – спонсори – та керівництво міста.
«Емоції дітей, батьків та керівників, отримані від турніру, зашкалюють. В усіх було багато радості від перемог, вражень. Але були трішки і засмучені, тому що не вдалося виграли чемпіонат. Та, загалом, позитивні емоції все-таки переважають» - із захватом розповідає Ярослав Трохимчук, який не тільки спостерігав за всіма іграми, а й допомагав фінансово для участі ФК «Буча» у змаганнях, та разом з Валентином Басалаєвим, будучи членами міської партійної організації «Сильна Україна», займалися вирішенням частини організаційних питань, поїздка без яких не здійснилася б. Також поїхати на дитячий турнір з футболу у Вишгород було б неможливо без Василя Олексюка, керівника міської партійної організації «Сильна Україна», президента ФК «Буча», який спонсорував транспортування дітей.

Керівники ДЮСШ міста Бучі хотіли висловити подяку і Бучанському міському голові Анатолію Федоруку, який доклав максимум зусиль для повноцінної участі дитячої футбольної команди у турнірі.

Звичайно, що команда ДЮСШ «Буча» планує брати участь в подібних турнірах з футболу. «Є у нас навіть не мрія, а ціль: щоб у нашому місті також відбувалися такі турніри. Адже Буча має для проведення матчів гарні умови і підтримку впливових осіб», - поділився Ярослав Трохимчук.
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №34 від 3 вересня 2010 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
mastter77

OFFline

  • mastter77 (20)
  • Місцевий
  • 6 вересня 2010 20:18
Перший матч бучанці виграли з рахунком 1:0...

0