» » » День знань у селі Мироцьке

День знань у селі Мироцьке

Від щирого серця, редакція газети «Мироцька правда», вітає учнів с. Мироцьке, їх батьків та вчителів нашої школи з початком нового навчального року, з чудовим святом – Днем знань!

Для всіх нас День знань - це чудові спогади, усміхнені та щасливі обличчя дітлахів, зворушливі сльози на обличчях батьків, букети яскравих квітів. І хоча трішечки сумно, бо закінчилось літо, а разом з ним і канікули, але тільки постійне самовдосконалення робить людину людиною і по-справжньому наповнює наше життя.
Бажаємо нашим учням бути допитливими, наполегливими в отриманні нових знань. Ми віримо, що сьогоднішні учні - це гордість Батьківщини, її сьогоднішнє і майбутнє.

А вчителям та батькам хочемо побажати мудрості та терпіння. Нехай високе покликання і життєва мудрість додає вам наснаги у вашій благородній місії навчати і виховувати нове покоління українців!

У вівторок 1 вересня у приміщенні Мироцької загальноосвітньої школи відбулося свято першого дзвоника. Цього року двері нашої школи вперше відкрилися перед шістьома учнями першого класу: Палюрою Ігорем Олеговчем, Католіченко Вікторією Петрівною, Рогаль Анєю Юріївною, Лаврик Вікторіяєю Дмитрівною, Колісніченко Оксаною Сергіївною, Бодяковим Миколою Миколайовичем.

З зв’язку з несприятливими погодними умовами урочиста лінійка з нагоди свята була організована у приміщенні спортивного залу.
Ведучою урочистої лінійки була завуч Мироцької загальноосвітньої школи Ніколаєнко Валентина Матвіївна, яка від щирого серця привітала першокласників з їхнім першим дзвоником і побажала їм успіхів у навчанні.
З вітальним словом виступив директор школи Євтушенко Петро Андрійович, який окрім вітальних слів на адресу першокласників також привітав похвальними листами учнів Мироцької школи. Петро Андрійович розповів про допомогу, яку надав школі районний відділ освіти, а також згадав і про допомогу батьків, які доклали зусиль аби покращити стан школи і надавали для цього кошти. Окремо він також виділив допомогу, яка була отримана від депутата Мироцької сільської ради на ремонт школи.

З вітальним словом виступив депутат Мироцької сільської ради Деревинський О.В. який прочитав привітання школярам та їхнім батькам, подарував першокласникам книжкові подарунки, а на потреби школи передав набір м’ячів.
До вітального слова було запрошено редактора вірної вам газети Джус Ольгу Миколаївну, яка від щирого серця привітала учнів, вчителів та їх батьків з цим урочистим святом і подарувала для потреб школи ігрові комплекти, спортивні та побутові товари.Вітальне слово також було надано першій вчительці наших першокласників Галицькій Ользі Михайлівні, яка привітала діток теплими словами і пообіцяла виховати з них гідних особистостей.
Також, зі словами вдячності до школи та вчителів звернулась мама одного з першокласників – Бодякова Анна Василівна.

Перед першокласниками батьки постелили рушник, а дует учнів старших класів заспівав їм святкову пісню. Учні дев’ятого класу зі свого боку також привітали першокласників подарунками. Дітки по черзі розповідали вірші, а королева знань, що завітала на це урочисте свято, передала їм свій символічний ключ.
Пролунав перший дзвоник і старшокласники відвели першокласників до шкільного класу на їх перший в житті урок.

В цей святковий день, до нашої школи завітала знімальна група телеканалу «СІТІ» і вже у вечірніх новинах ми мали змогу спостерігати як під пильне око відео оператора потрапив учень першого класу Палюра Ігор та його перша вчителька Галицька Ольга Михайлівна.
---------------------------------
Завантажити повну версію газети "Мироцька правда" №16 від 31 серпня 2010р.: скачати>>
газета: "Мироцька правда" №16 від 31 серпня 2010р.
Мироцьке
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.