» » » «Оксамит» на першому місці

«Оксамит» на першому місці

Хореографічний колектив «Оксамит» Бучанської школи мистецтв ім. Л. Ревуцького вже повернувся із сонячного та привітного болгарського міста Созополь – з перемогою. На Міжнародному конкурсі «Морська мушля» здобув перше місце. Про те, як змагалися конкурсанти, про відпочинок та враження від поїздки поділилася Оксана Вижга, керівник колективу «Оксамит».

«Умови перебування були чудові, поїздкою діти задоволені. Зустріли нас у Болгарії дуже добре, розмістили у гарних номерах з видом на море, смачно годували тричі на день. Місто гарне, люди доброзичливі й щирі», - розповіла Оксана Казимирівна.
У Міжнародному конкурсі змагалися у певних напрямках, а саме: хореографія, класика, джаз, вокал. Також були виставки картин. Журі досить серйозно оцінювало конкурсантів за всіма критеріями. Конкуренти були і з Румунії, і з Молдавії, і з Росії (Москви). У хореографії оцінювався сам колектив, який міг виступати у різних номінаціях та з різними постановками.

«Оксамит» підготував і показав п’ять номерів. І цікаво, що під час відбору найкращих виступів на гала-концерт, усі п’ять постановок «Оксамиту» були відібрані! Діти показали себе як дорослий, злучений, дружний і цілісний колектив. Виступаючи, вдало виразили почуття й емоції, повністю передавали настрій композицій. До кожної їхньої танцювальної постановки були підібрані рядки віршів, що налаштовували глядачів до сприйняття танців не лише очима, а й душею. І саме це стало родзинкою. Тому всі п’ять номерів не залишили байдужими нікого. Після кожного номеру журі аплодувало. А глядачі були у захваті, із задоволенням кричали: «Браво!».На вулицях болгарського міста танцюристів «Оксамиту» впізнавали, з ними знайомилися, спілкувалися, фотографувалися на пам’ять. А коли діти пішли на атракціони, то бучанським зіркам у Болгарії зробили 30-відсоткову знижку – через те, що їх там вже добре знають і люблять.

Юліана Донська - відома особистість у російському шоу-бізнесі - була однією із членів журі. Вона пише музику зіркам російської естради: Філіпу Кіркорову, Аллі Пугачовій, Валерію Леонтьєву та іншим. «Цій жінці ми дуже сподобались. Вона навіть зацікавлена приїхати у наше місто й дати концерт разом з колективом «Оксамит», і це цілком реально», - розповідає Оксана Казимирівна. Також одним із членів журі був хореограф Христо Паскалєв з Болгарії. Він був у захваті від колективу «Оксамит».
А виступили юні танцюристи «Оксамиту» на вищому рівні. Навіть свого керівника до сліз довели… «Ніколи ще такого не було, що продивившись черговий раз номер, – я плакала від щастя», - посміхаючись каже Оксана Вижга. І додала: «Особливо всіх вразила хореографія і працездатність дітей. Вони дуже сильно виділялись серед інших».

Також «Оксамитом» зацікавилися росіяни, тому що побачили нові, оригінальні й цікаві постановки, і запросили колектив до себе на конкурс, який буде проходити у жовтні, до того ж оплатять за перебування дітей у Росії. Це дасть ще один поштовх до подальшого розвитку «Оксамиту».
За старанність дітей Оксана Казимирівна віддячила їм поїздкою в аквапарк, де танцюристи відпочивали та розважались цілий день. А після оголошення результатів конкурсу, бучанці пішли у прибережний ресторан, щоб відсвяткувати перемогу. Адже перше місце колектив «Оксамит» отримав власними силами і стараннями.Але, звісно, що поїздки могло б і не бути, якби не фінансова підтримка Бучанського міського голови Анатолія Федорука. За словами Оксани Вижги, слів подяки й похвали для Анатолія Петровича тяжко підібрати. А діти його просто люблять, обожнюють й гордяться, що про них дбає саме мер міста. Спасибі також і батькам, і викладачам за вихованих і талановитих дітей.
Окрім виступів, перемоги й відпочинку танцювальний колектив ще й добряче прорекламував рідне місто. Через керівника танцювального колективу мерії міст Бучі й Созополя обмінялися пам’ятними сувенірами. Колектив «Оксамит» завжди був в центрі подій з бучанським прапором. Також в місті ходили з прапорцями.

Через місяць про конкурс будуть змонтовані відеоматеріали. Побачити концерт можна буде по діаспорським каналам, УТР й Першому національному. А вже наступного року колектив дуже хоче і планує поїхати у Прагу на конкурс «Чеська казка», де ще вищі вимоги. Також планує співпрацювати з президентом ФК «Буча» Василем Олексюком, який їх також підтримує та допомагає. Так як скоро бучанським футболістам буде легше перемагати суперників. Вже восени футбольні команди залучаться групою підтримки дівчат з «Оксамиту».
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №27 від 9 липня 2010р.
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.