До Польщі – за перемогою!

Нарешті школярі дочекалися свого законного відпочинку. Разом із канікулами прийшло багато можливостей: оздоровитися, відвідати нові місця, весело і з користю провести час.

Батьки всіма способами намагаються організувати дітям дозвілля, але незабуває про них і міська рада. Зокрема, за її сприяння, учні мали можливість відвідати Європу.
З 18 по 20 червня у Варшаві (Польща) будуть проходити Міжнародні дитячі легкоатлетичні ігри. Організовує змагання Польський фонд «Спорт для дітей та молоді». Українці вже тричі брали участь у цьому заході і в цілому показували непогані результати.


Але цього разу фортуна посміхнулася 36-м бучанським школярам – учням загальноосвітніх шкіл міста. На легкоатлетичні ігри поїдуть хлопці та дівчата 1997-1999 років народження, які систематично займаються фізичною культурою та ведуть здоровий спосіб життя (що є основною метою Фонду). До Польщі їх супроводжуватимуть їхні тренери. Також у спортивних змаганнях братимуть участь діти з Чехії, Словаччини, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини та Польщі.
Транспортування та супровід школярів здійснюватиметься за кошти міської ради, решту витрат – оплачує польська сторона. Для юних бучанців передбачена екскурсія по Варшаві, зустріч із польськими посадовцями.

Варто зазначити, що раніше формуванням української збірної займалося Міністерство у справах сім’ї та молоді. Але цього року виникли труднощі з оформленням документів, тому українська сторона хотіла відмовитися від участі наших спортсменів у змаганнях.
Проте, Посольство Польщі запропонувало реалізувати цей проект в рамках нещодавно підписаної Угоди про співпрацю Київської області з Мазовецьким воєводством.

Оскільки Буча постійно на слуху завдяки своєму динамічному розвитку, спортивним здобуткам, то в області свій вибір зупинили на бучанських дітях.
Як стверджують посадовці таке співробітництво у сфері фізкультури та спорту сприятиме подальшому зближенню наших народів, особливо напередодні підготовки до спільного проведення Чемпіонату з футболу Євро-2012.

З усієї України лише бучанці представлятимуть нашу державу на Міжнародних змаганнях. Тож, побажаємо їм успіхів, перемог та гарного відпочинку! А коли вони знову повернуться до рідного міста, ми неодмінно їх запитаємо про враження від цієї поїздки.(Фото автора)
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №24 від 18 червня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.