Творчий вечір «ВА-Данс»

Коли говорять про цей танцювальний колектив, то завжди мають на увазі якість, високу технічність та яскраві, захоплюючі хореографічні номери. Мова йде про студію спортивного та бального танцю Центрального будинку культури «ВА-Данс».

Жодне велике міське свято не обходилося без їхньої участі. Вони – непосидючі, активні, гнучкі, красиві, сповнені любові до танцю. Глядачі це відчувають і тому так високо цінують їхню майстерність.

Пристрасне танго, запальний джайв, легкий та витончений повільний вальс… Багатьом ці номери запали в серце і залишилися у пам’яті. Адже дітей не просто навчають правильно виконувати рухи. Хлопці та дівчата роблять це як справжні актори: з емоціями, драматизмом, красивими костюмами. Навіть кольорова гамма завжди відповідає тому настрою, який хочуть передати.

12 червня в Центральному будинку культури відбувся творчий звіт «ВА-Дансу». Зал був заповнений гостями. На обличчях мам і татусів «читалося» нервове напруження і, водночас, гордість за своїх дітей. Нарешті, концерт розпочався. Під ритмічні звуки музики на сцену вийшли найменші хлопчики та дівчата. То були їхні перші кроки до успіху і, мабуть, саме цю мить вони згадуватимуть, як початок свого творчого життя.
Під дбайливим наглядом наставників – хореографів Віти Федини та Андрія Багатова, діти першого року навчання показали елементи танцю, які вивчили за рік. Це – латиноамериканський «Ча-ча-ча», європейський повільний вальс, сучасні танці - полька, «Веселе жабеня».

Будемо сподіватися, що пройде зовсім небагато часу, і вони стануть гідними продовжувачами справи своїх вчителів – танцюристами високого рівня.
Варто сказати, що викладачі юних бучанців заслуговують на окрему увагу. Віта та Андрій – бронзові призери Чемпіонату України 1999 року з танців, майстри спорту та спортивного і бального танцю, члени суддівської колегії Федерації спортивного танцю України. Вони не тільки діляться багатим життєвим досвідом, але й весь свій талант і частинку душі вкладають в учнів.

Творчий вечір продовжувався. Після малечі виступили старші та досвідчені танцюристи – переможці і призери багатьох конкурсів та змагань. Вони виконували танго, повільний вальс, сучасні танці. Справжньою танцювальною дуеллю став джайв. Публіка затамувавши подих слідкувала за швидкими, «драйвовими» рухами юної танцювальної пари.
Родзинкою свята став чорно-білий бал. Таку дещо інтригуючу назву дали маленькому театралізованому дійству. Дами і кавалери, з бездоганними манерами (та вбрані у чорно-білі сукні й костюми), танцювали вальс.

Завершився творчий звіт парадом медалістів – танцюристів, які прославляють Бучу на різних конкурсах та чемпіонатах зі спортивно-бальних танців. Увесь колектив, що гордо стояв на сцені під бурхливі аплодисменти глядачів, виглядав, як справжня велика танцювальна родина. Насправді, так воно і є.
Крім того, в.о. відділу культури та спорту Любов Григораш привітала художніх керівників студії з успішним звітом, подякувала за плідну працю та вручила Подяку за вагомий внесок у виховання творчої молоді Бучі.

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №24 від 18 червня 2010р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.