Втомлені сонцем

10-й, передостанній тур першого кола Чемпіонату Київської області з футболу ФК «Буча» провела на виїзді в Макарові. Оскільки вже на теперішньому етапі за місце в першій п’ятірці турнірної таблиці розгорнулася жорстка боротьба між командами фаворитами, то і на матч ФК «Буча» – ФК «Макарів» керівництво нашого клубу разом з бучанськими вболівальниками покладали неабиякі сподівання. Особливо враховуючи останню домашню поразку від ФК «Путрівка».
Напередодні матчу в Макарові, обидві команди мали однакову кількість очок і розташовувалися на четвертій сходинці турнірної таблиці ФК «Буча» та на п’ятій – ФК «Макарів». Для обох команд результат мав велике значення, оскільки вже цими вихідними пройде остання гра першого кола чемпіонату, після чого попередньо можна буде говорити про лідерів та їхні шанси на чемпіонство.

Гра почалася вчасно, без затримок о 17:00, на чудовому, районному, макарівському стадіоні. Неймовірна спека, що тривала протягом кількох днів, заздалегідь готувала гравців до перевірки на витривалість. Що там говорити, навіть з трибун в тіні не просто було спостерігати за грою, не кажучи вже про фізичні навантаження під пекучим сонцем.

Зрештою початок був не поганим. Перша п’ятихвилинка запам’яталася двома стрімкими атаками з обох боків. Але вже за кілька хвилин вболівальники спостерігали гру переважно на бучанській половині поля. Кілька контратак Бучі, на жаль, не знайшли свого відображення у сітці воріт Макарова, проте пресинг господарів поля таки відзначився голом наприкінці першого тайму. З рахунком 1:0 на користь Макарова команди пішли відпочивати. А присутнім бучанцям залишалося сподіватися на більшу активність наших гравців у другому таймі. Будемо відвертими, сподівання виявилися марними. Всі знають що заважає танцювати поганому танцюристу, так от склалося враження, що гравцям ФК «Буча» грати заважає м’яч. Від поразки нас врятував пенальті, який зрівняв рахунок. Тож результатом матчу є нічия – 1:1.

У минулому номері «БН» ми публікували інтерв’ю з президентом ФК «Буча», Василем Олексюком. Стаття була під назвою «Налаштовані на перемогу». Після гри з Макаровим схоже, що на перемогу були налаштовані лише керівництво клубу, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який відвідав матч в Макарові та наша редакція із вболівальниками. Гравці ж свого прагнення не показали.
Тепер нам залишається сподіватися на останню гру першого кола. Не потрібно говорити наскільки необхідна перемога в матчі з Вишневим. Тож запрошуємо усіх бучанців цієї суботи на гру ФК «Буча» – ФК «Вишневе-Динамо». Матч обіцяє бути видовищним. Гра буде не простою. Приєднуйтесь до всіх, хто все ще налаштований на перемогу.