Бучанці святкують Олімпійський день бігу » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » » Бучанці святкують Олімпійський день бігу

Бучанці святкують Олімпійський день бігу

19 червня столиця України відзначала Олімпійський день – унікальне спортивно-масове свято, яке традиційно проводиться з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), а цього року було присвячене ще й 20-й річниці створення Національного олімпійського комітету України (22 грудня 1990 року).

З самого ранку, ще й рух на Хрещатику не перекрили, а вихованці та їх батьки з Бучанського спортклубу «Кіокушин» (ЦПШР) одними з перших брали участь у різноманітних розважальних конкурсах, що передували легкоатлетичним пробігам. Знайшовши собі заняття по душі, перевіряли свої знання з історії Олімпійського руху у вікторинах, силу та спритність у змаганнях «Спортивні рекорди» (міні-збірна клубу виборола перемогу і м’яч в нагороду), демонстрували творчі здібності у конкурсах на найкращий малюнок: найзмістовніший – у Євгена Колеснікова (школа-інтернат), краща спортивна тема – у Максима Тушинського. Виготовлений нашими дітьми з підручного матеріалу символічний «Олімпійський факел» з назвою «Перемога» (захищав роботу Атрем Слєпченко) - визнали та нагородили як найкращий.

Традиційні легкоатлетичні пробіги, які після цього розпочались на Майдані Незалежності, зібрали близько 2500 учасників різного віку. Серед них – 15 ентузіастів з м. Буча. Дошкільнята, школярі та батьки з особливим натхненням виходили на старт забігів, і жоден не залишився без сувенірів від Національного олімпійського комітету та пам’ятного сертифікату, підписаного президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Жаком Рогге та головним олімпійцем України Сергієм Бубкою. Цього року бучанці стартували родинами, причому діти за батьків вболівали не менш активно, ніж ті за них. Навіть бігли разом з батьками «дорослу» - 1000 м - дистанцію. Назар (ЗОШ №1) та мама – Інна Володимирівна Карацюби; Дмитро (ЗОШ № 4) та Володимир Олександрович Гончаренки; Артем (ДНЗ «Козачок») та Лариса Валеріївна Слєпченки; Таня, Антон та Віктор Миколайович Хоменки. У таких батьків діти ростимуть не тільки здоровими, а й справжніми громадянами. Адже вони особистим прикладом залучають дітей до спорту і разом з ними долають труднощі.

Тріумфаторами забігів стали: серед найменших дівчаток – Таня Хоменко (ЗОШ № 4), в номінації «любителі бігу» – Галина Андрійчук.
А на завершення – всі мали змогу насолодитися святковим концертом зірок української естради.Переможці серед наймолодших (на фото 1-а, 3-й, 5-й зліва):
Таня Хоменко (III м.), Леонід Павленко (I м.), Павло Буяло (III м.)
Ірина Коценко 
Коментарів: 0
Додати коментар