Велика перемога маленької бучанки

27-30 травня в селі Кавказ, Миколаївської області відбувся Відкритий чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат 1998-1999 років народження. На змагання приїхали команди з 21-ї області України та республіки Білорусь.

Загалом заявилися біля 400 учасників. Команду Бучі представили Анна Коваленко (в/к 32 кг, V місце), Аліна Лємба (в/к 32 кг, ІІІ місце), Влад Зуєв (в/к 41 кг, VII місце), Влад Свердел (в/к 45 кг) та Єгор Копотько (в/к 49 кг, V місце).

Це були останні змагання цього навчально-тренувального сезону, і ми вітаємо 10-річну бучаночку, бронзову призерку турніру республіканського значення Аліну Лємбу з першим, таким вагомим, досягненням у її житті.


Як розповідає головний тренер Олексій Лобанов, навчальний 2009-2010 рік був насичений змаганнями, в тому числі борці бучанської ДЮСШ відвідали кілька чемпіонатів України з дзюдо та самбо. Враховуючи два турніри серед дорослих, у яких брав участь бучанський спорти вний клуб «Ахиллес», загалом Буча представила своїх борців на 26 чемпіонатах, турнірах та змаганнях різних рівнів.

Зокрема з чемпіонатів України ми маємо одного чемпіона України серед юнаків - Богдан Мертвяченко та чотири призери - Оксана Шпильова (ІІІ місце), Аліна Лємба (ІІІ місце), Мурат Абасов (ІІ місце), Микола Шевченко (ІІІ місце). Підводячи підсумки, за словами наставників, слід також відзначити Дарину Мельник, Анну Коваленко, Дениса Шабельного, Миколу Савчина, Микиту Поставенського та багатьох інших спортсменів, які активно боролися на змаганнях протягом року, гідно представляючи наше місто.

Тренерський склад відділу дзюдо-самбо бучанської ДЮСШ та керівництво СК «Ахіллес» висловлює подяку небайдужим батькам та спонсорам, які протягом року допомагали не лише у підготовці до участі у змаганнях, а й допомогли відремонтувати опалювальну систему приміщення, придбати частину спортивного інвентарю тощо.

З 19 по З0 червня спільно з ДЮСШ «Спартак» з міста Києва наші спортсмени проведуть навчально-тренувальний збір в Криму, на березі Чорного моря. А новий учбово-тренувальний сезон розпочнеться в серпні участю бучанських хлопців та дівчат у Кубку України з самбо. Залишається лише побажати нових перемог. Так тримати!
Віктор Бондаренко 
газета: "Бучанські новини" №23 від 11 червня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.