» » » Інуса Давуда приїхав до особливих дітей у Бучу

Інуса Давуда приїхав до особливих дітей у Бучу

Звичайний день, четвер 19 квітня, для громадської організації інвалідів «Відгук», а саме для учнів Школи самостійності став невеличким святом за участі іноземного гостя. Адже про зустріч із європейською денс-поп зіркою навряд чи хто з них мріяв.

«Все сталося досить не очікувано. Координатор молодіжного руху «Допоможи молодим» Рустам Бекназаров, який допомагає нашій організації «Відгук» (знаходить спонсорів, передає фінансову допомогу), повідомив, що до нас може приїхати співак з Німеччини Інуса Давуда. Звичайно, ми були тільки за», – розповідає голова бучанської ГОІ «Відгук» Світлана Стадніченко.

Так і сталось, що Інуса Давуда завітав з подарунками до особливих дітей у Бучу. Всі були дуже раді зустрітися із знаною зіркою музики, харизматичною і щирою людиною попри свої значні досягнення у житті.


Пан Рустам, який активно займається фандрайзінгом (збором коштів, які потрібні для реалізації благодійних проектів), познайомився з Інусою в Ірпені. Коли той приїжджав у центр реабілітації наркозалежних осіб, для того щоб підтримати людей, які мали залежність і намагалися від неї позбутися.

«Ми підтримували зв’язок через соціальну мережу Facebook. Я розповів про свою діяльність, про те, що допомагаю дітям-інвалідам, а також про благодійні проекти, про рух «Допоможи молодим» і про те, що ми збираємося створити міжнародний фонд, - дізнаємося зі слів Рустама Бекназарова. – Один з проектів, який ми реалізуємо нині – допомога дітям-інвалідам у Бучі: Школа самостійності».

Інуса Давуда, який допоміг бучанській Школі самостійності у грудні грошима, позитивно відгукнувся на пропозицію зустрітися з дітьми у Бучі. Тож, перебуваючи в Україні вирішив приїхати до них особисто.

Під час зустрічі Світлана Стадніченко розповіла про організацію інвалідів та Школу самостійності, яку відвідують діти: «У Школі самостійності діти з особливими потребами спілкуються, фізично і духовно розвиваються, ліплять із солоного тіста, вчаться грі на музичних інструментах, співають, грають у настільний теніс, вишивають…» Інуса Давуда висловив своє враження і, звичайно, не обійшлося без музики й пісень, які виконав німецький гість. «Мені дуже приємно бути з вами тут. Повинен зізнатися, що я вражений тією любов’ю та ентузіазмом, який бачу серед вас.
На мою думку, життя складається із любові. Я пропоную ділитися любов’ю. Як ви знаєте, я музикант, а не спікер, я творю музику і тому мені легше говорити за допомогою музики. Тож, хочу поділитися з вами саме цією піснею, яка має назву «Життя – це любов», і показати як я передаю свою любов вам», - сказав він.

І, дійсно, цей музичний трек та наступний «Дігі-дігі» зарядив своєю позитивною енергією всіх присутніх. До того ж порадували дітей і подарунки: м’ячі, ракетки для гри в настільний теніс та бадмінтон, альбоми для малювання, фарби…

«Буду задоволений, якщо ви, граючи в динамічні й розвиваючі ігри, згадуватимете мене…» - звернувся до дітлахів Інуса. А від малечі він теж отримав подаруночок, зроблений власними руками, котика із солоного тіста. «Я повішу його у своїй студії, де здійснюю запис музики», - пообіцяв Інуса Давуда.

Також учні Школи самостійності та Інуса провели невеличкий турнір з настільного тенісу, поспілкувалися й звичайно на згадку про зустріч з зіркою, яка зачарувала всіх своєю простотою і добродушністю, взяли автографи.


Інуса Давуда: «Допомога іншим приносить радість»

Довідка
Інуса Давуда - німецький музикант, співак і саунд-продюсер, автор відомих хітів «Rumours (Digi Digi)», «Rub-A-Dub Girl», «Down Down Down», «We Want More», колишній чемпіон з боксу. Активно займався спортом і на початку 90-х став багаторазовим чемпіоном північної Німеччини з боксу у важкій вазі. Інуса з дитинства захоплювався музикою, грав на саксофоні. Його треки «Digi Digi», «Children of the night» і «Down Down» продовжують підкорювати танцмайданчики нашої країни та Європи.Відомий музикант з Німеччини Інуса Давуда розповів нам про перебування в Україні, благодійну діяльність та творчі плани.
- Як часто ви буваєте в Україні та зустрічаєтесь з дітьми?
- Я доволі часто приїжджаю в Україну. Це вже близько десятий раз, коли я відвідую і спілкуюсь з українськими дітьми.

- Чому займаєтесь благодійною діяльністю?
- Для мене це як здоровий глузд. Допомагати іншим мені приносить радість і частково я роблю це, аби відчути цю радість. Думаю, і діти від цього стають щасливішими.

- Чи часто ви виступаєте перед дітьми?
- Кілька разів доводилось. І навіть якщо я співаю для дорослих, а діти просто знаходяться поруч, мені здається їм музика також подобається, звеселяє і піднімає настрій…

- Кілька слів про творчі плани.
- Зараз готуюсь до літнього туру. В кінці цього місяця у продаж виходить мій новий сінгл. Після України я вирушаю в тур з цією новою піснею в Росію, Туреччину, Німеччину, Францію.

- Як вам наше містечко Буча?
- Я мало чого бачив, але вже встиг підмітити, що люди дуже відкриті й добрі.
Веб-сайт Інуса Давуда: www.inusadawuda.com
Веб-сайт молодіжного руху «Help young»: www.helpyoung.org
6 -4

Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини"
Відгук Стадніченко
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Vidguk

OFFline

  • Vidguk (45)
  • Місцевий
  • 25 квітня 2012 14:51
Хочу додати подяку від "Відгука" Бучанській міській раді, відділу освіти та колективу школи №3 за допомогу в організації зустрічі. А також дікуємо Бучанському гуманітарному інституту за роботу волонтерів.

0