Футбол: Лютізький плацдарм не взяли

Вишгородський «Діназ» і ФК «Буча» не приховують наміру виграти цьогорічний чемпіонат області. Проте обидві команди вже зазнали турнірних втрат, а отже, й ускладнили виконання головного завдання. Зважаючи на це, зустріч опонентів у Лютежі була винятково важливою і для вишгородців, і для бучанців. Її дебют ефективніше розіграли гості. Захисник Титов, долучившись до наступу, невідпорним ударом повів лік голам уже на 5 хвилині. Він же міг закріпити успіх у середині першого тайму, однак програв дуель голкіперові суперника, виконуючи пенальті. Надалі гра точилася з перемінним успіхом аж до 60-ї хвилини, коли Гірча («Діназ») «пострілом» з одинадцятиметрової позначки відновив рівновагу в рахунку. Бучанці,  не сприйняли рішення судді Сергія Скрипака (цей арбітр першої національної ліги дебютував у чемпіонаті Київщини), про пенальті та ще й вилучення нашого воротаря з поля. Взагалі, суддя був надзвичайно прискіпливий до гравців ФК «Буча», не помічаючи при тому порушення хазяїв. Що наштовхує на певні роздуми про якусь заангажованість...
Зрештою, лютізький плацдарм не підкорився нікому – 1:1…

А президія КОФФ ще й оштрафувала ФК «Буча»…
Загалом шостий тур виявився таким: «Вишневе-Динамо» (Києво-Святошинський район) — «Олімпієць» (Переяслав-Хмельницький) — 3:0. «Арсенал» (Київ) — ФК «Путрівка» — 0:1. «Хілд-Любомир» (Ставище) — ФК «Баришівка» — 5:0. ФК «Бородянка» — ФК «Узин» — технічна перемога (неявка гостей). «Податковий університет» (Ірпінь) — ФК «Макарів» — 0:9.
На першому місці із 18 очками - «Вишневе-Динамо» (Києво-Святошинський район). ФК «Буча» посідає, поки що, 4-у сходинку турнірної таблиці.

Список бомбардирів очолює путрівець Ординський — 10 забитих м'ячів.
22 травня на стадіоні «Буча-Арена» (біля ПТЕМ) наша команда зустрінеться із «Податковим університетом». Чекаємо підтримки вболівальників.

Інформація (фото) газети "Бучанські новини" та «Вечірнього Києва»
газета: "Бучанські новини" №20 від 21 травня 2010р.