» » » » Буча вітає всесвітню естафету миру та гармонії

Буча вітає всесвітню естафету миру та гармонії

Початок травня переповнений святковими подіями, проте вже традиційно з 1999 року Факельна естафета «Біг заради миру, єдності, дружби та гармонії» проходить дорогами м. Бучі і входить до складу маршрутів щорічних Всеукраїнських та, раз на два роки, Всесвітніх пробігів. Мета? Надихнути кожну людину відчути себе членом єдиної гармонійної родини незалежно від особистих уподобань, вірувань та переконань. А ще – спрямувати людей займатися спортом, обрати для себе здоровий спосіб життя. Ініціатори акції в місті - вихованці спортклубу «Кіокушин» (Бучанський центр позашкільної роботи).

Щорічно з дітей–каратистів формується основна команда, яка приносить Факел Гармонії дорогами міста. Цього року до її складу ввійшли учні Бучанських загальноосвітніх шкіл № 1, 4, школи-інтернату та української гімназії. Кожен з учасників основної, марафонської команди з гордістю передавав Факел Гармонії своєму навчальному закладу, що звичайно, був на шляху маршруту. До рідного міста Бучі від Ірпеня та Гостомеля натхненно несли естафету багаторазова чемпіонка України в різних версіях карате Анна Бабич, чемпіон області - Назар Карацюба та Павло Гончаренко (ЗОШ №1); до школи-інтернат - призер Кубку України з Кіокунин-кан карате Євген Колесников; до 4-ї – Тетяна та Антон Хоменки; до 5-ї – учні української гімназії – Володимир Грішин, Володимир Гладкий.


Палаючий факел 27-го квітня тримало близько 1000 дітей та дорослих, з-поміж них директори шкіл, вчителі, найкращі спортсмени міста, відмінники навчання.

Тримаючи факел, люди проявляють свою потаємну надію, що одного дня його вогонь освітить весь світ, та наша планета стане квітучим садом, де панує єдність та гармонія. Наша держава є однією з 100 країн світу, що бере участь у цій події.

Опубліковано в газеті "Бучанські новини" №18 від 7 травня 2010р.
Ірина КОЦЕНКО 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар