» » » Кафе «АВС» та його працівники варті уваги й подяки

Кафе «АВС» та його працівники варті уваги й подяки

У бучанському закладі харчування, у кафе «АВС», кожний відвідувач може почувати себе комфортно – від міського депутата до малозабезпеченої людини.

Кожного дня у кафе можуть смачно поїсти усі бажаючі. Таких, за словами працівників закладу, щодня близько п’ятдесяти чоловік – це працівники Бучанської міської ради, таксисти та інші відвідувачі. Також кухарі накривають святкові столи на весілля, дні народження, готують страви на банкети, фуршети на замовлення та забезпечують харчуванням на більшості заходах бучанського відділу культури. А головне - швидко і смачно.

Та окрім цього, щодня, о 10.00 у кафе снідають і малозабезпечені люди, інваліди та одинокі. Галина, одна із таких людей. Жінка розповідає:
- Годують нас дуже добре і смачно. Їмо і перше, і друге, і солодке. І навіть, якщо ми все не з’їдаємо, тому що багато дають всього їсти, – то забираємо з собою. Поводяться з нами гарно, культурно. На вихідні і святкові дні нам дають пайки. Ми задоволені і вдячні.
Продукти до кафе постачає ТОВ «Продсервіс».
А два рази в рік (23 лютого і 9 травня) у кафе накривають святкові столи і для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Для них – намагаються готувати не тільки смачно, а й м’якеньке, таке, щоб залишились задоволеними.
- Завжди печемо млинці, рибку, картопельку з грибами, котлети, готуємо і салати, - розповідає Олена Горбунова, кухар кафе «АВС».
До речі, у закладі дбають і про зручність, комфорт та естетичний вигляд - нещодавно упорядкували вхід до кафе, зробили нові східці з поручнем.


Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №17 від 30 квітня 2010р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Nata55

OFFline

  • Nata55 (1)
  • Місцевий
  • 2 травня 2010 19:37
:feel:

0