Привітаємо наших переможців!

9 квітня в місті Василькові відбулися Обласні змагання з боротьби дзюдо, серед юнаків та дівчат 1994-1996 років народження. Організатор першості – обласне управління освіти. З Бучі у цих змаганнях взяли участь 16 спортсменів.Захід було проведено на високому спортивному рівні. Своїх спортсменів представили багато міст та селищ Київської області. Всього, близько 150 чоловік боролися за призові місця турніру.
До речі, окрему подяку висловлюють тренери та учасники змагання міському відділу освіти за сприяння і за наданий автобус.


Олексій Лобанов – головний тренер бучанських борців, задоволений результатами, які показали його підопічні. На жаль, з 25 запланованих учасників, частина, через хворобу, поїхати не змогла. Проте це не завадило достойно представити Бучанську ДЮСШ у Василькові. Всі хлопці та дівчата, без винятку, добре відборолися, змусили добряче понервувати своїх суперників.

Вже у травні має відбутися чемпіонат України з боротьби дзюдо по освітянській лінії. Бучанці, зараз активно до нього готуються. А покищо назвемо та привітаємо наших переможців, бучанці повинні знати своїх героїв:

Дівчата в/к до 32 кг:
Анна Коваленко – І місце; Аліна Лємба – ІІ місце.

Дівчата в/к до 44 кг:
Дарина Мельник – І місце.

Хлопці в/к до 42 кг:
Влад Зуєв – ІІІ місце; Юрій Артеменко – ІІІ місце.

Хлопці в/к до 50 кг:
Денис Шабельний – ІІ місце.

Хлопці в/к до 55 кг:
Олександр Кравченко – ІІІ місце.

Хлопці в/к до 74 кг:
Віталій Чайка – ІІІ місце; Микита Оставінський – ІІІ місце.

Хлопці в/к + 74 кг:
Микола Савчин – І місце.


Віктор Бондаренко, "Бучанські новини" №16 від 23 квітня 2010р. 
дзюдо
Коментарів: 0
Додати коментар