» » » Буча буде лагодити лінії електропередач за власні кошти

Буча буде лагодити лінії електропередач за власні кошти

Чергове щомісячне засідання бучанського виконавчого комітету відбулося у вівторок, 20 квітня. Головував на засіданні перший заступник міського голови Юрій Хоменко. На розгляд членів виконкому було запропоновано порядок денний з 29 питань. Багато з них, як заведено, будуть винесені для прийняття рішення депутатами на сесію міської ради. Звісно, серед важливих робочих моментів мали місце й такі, що стосуються всього загалу територіальної громади. Саме про них ми і розкажемо докладніше.

Про стан електромереж в місті Бучі та роботу Ірпінського РП ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» з надання послуг підприємствам та жителям Бучі. Так звучало перше питання (воно було на порядку денному і на минулому засіданні виконкому, проте відклалося через неявку доповідача).

Стан електричних мереж у місті Бучі був і залишається однією з найактуальніших проблем, що не задовольняє в повній мірі потреби мешканців та суб’єктів господарювання. Тому перед міськими чиновниками стоїть вкрай важливе завдання вжити всіх можливих заходів, щоб проблему усунути. А головним доповідачем перед виконавчим комітетом виступив в.о. директора регіону №7 Ірпінської РЕМ, Вадим Іваненко.

Так, відповідно до інформації в.о. завідувача відділом ЖКГ, Леоніда Колосовського, станом на 15.04.2010 року, всі споживачі електричної енергії, як юридичні особи, так і фізичні, одержують електроенергію. Але цей позитивний факт, аж ніяк не вирішує ряд суттєвих недоліків у роботі РП ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго». Це і незадовільний стан електричних мереж по місту, особливо в мікрорайоні Лісова Буча, і не повний обсяг подачі електроенергії в окремих мікрорайонах, і аварійне становище десятків опор ліній електропередач, і звисаючі з будівель електрокабелі, змонтовані на низькій висоті по тимчасовим схемам, і значне коливання напруги в будинках, що не відповідає нормативним вимогам, тощо. Як недолік також відмічалося, що у разі виникнення аварійної ситуації в електромережах міста, до ремонтних служб «додзвонитися» неможливо, як пересічним громадянам, так і службовим особам та керівництву міста. До того ж говорилося і про безліч нарікань на роботу служб Ірпінської РЕМ на порядок розрахунків за спожиту електроенергію мешканцями міста. Всі ці питання ставилися в.о. директора регіону №7 Ірпінської РЕМ, Вадиму Іващенко. Втім, чогось нового він не сказав. Відповіді відомі нам усім давно – дефіцит коштів, технічних засобів, кадрів і т.д.

У своєму рішенні виконавчий комітет Бучанської міської ради визнав роботу Ірпінського районного підрозділу ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» такою, що не задовольняє в повній мірі потреби мешканців та суб’єктів господарювання. А також, аби зрушити питання в сторону позитиву, члени виконкому вирішили звернутися до ЗАТ «Київобленерго» з пропозицією щодо вирішення питання заміни існуючих електричних мереж на кабелі-провідники, першочергово по мікрорайону Лісова Буча та реконструкції ТП. Тобто, вкотре, Буча власними коштами намагатиметься вирішити питання надання якісних послуг, що належить вирішувати тим, хто отримує за ці послуги платню.

Інше, не менш цікаве питання – «Про режим роботи закладів громадського харчування, кіосків, магазинів, торгівельних павільйонів, інтернет-клубів, розміщених на території міста Буча». Відповідне рішення виконавчого комітету було прийняте ще у 2007 році. Згідно цього рішення, у торгівельних закладах встановлено такий режим роботи:
- магазини з 8:00 до 21:00;
- кіоски, торгівельні павільйони з 7:00 до 20:00;
- заклади громадського харчування, інтернет-клуби, супермаркет «ЕКО» з 8:00 до 23:00.


Завдання забезпечувати виконання рішення покладено на Бучанський відділ міліції, який спільно з інспекцією по благоустрою в місті Буча контролюють дотримання даного режиму роботи. За інформацією начальника інспекції по благоустрою Тетяни Бердікової, рейди спільно з міліцією проводяться систематично, завжди після 23:00. На сьогодні лише чотирьом бучанським закладам дозволено працювати цілодобово. Але ці заклади знаходяться далеко від житлових забудов і не заважають громадському спокою. Були й інші звернення, щодо зміни режиму роботи, проте, з поважних причин (як правило, через скарги місцевих жителів), їх не задовольнили.

За період перевірок 2010 року виявлено кілька порушників, про що були складені відповідні акти. Йдеться про ФОП Скидан С.В., кіоск по вулиці Вокзальній, ФОП Бердікова Т.С., павільйон (Кока-кола) по вулиці Жовтневій, ФОП Зайченко О.Д., кафе «Гетьман» по вулиці Жовтневій, «Інтернет-клуб», вулиця Жовтнева, власник будівлі Макаров Г.В, ФОП Пікулик Б.Б., павільйон по вулиці Комсомольській та ФОП Тоболіна К.В., магазин по вулиці Склозаводській.

На неодноразові зауваження та попередження вищевказані приватні підприємці не реагують. Торгівля з порушенням режиму роботи продовжується. Тож доводимо до відома порушників – історія з попередженнями закінчується. Виконавчий комітет, зважаючи на недобросовісне ставлення окремих підприємців, цього разу постановив: попередити підприємців-порушників, що у випадку порушення ними режиму роботи, виконавчий комітет скасує дозволи на торгівельну діяльність та будуть подані клопотання до Бучанської міської ради щодо розірвання договорів оренди земельних ділянок. До того ж, до Ірпінського МВ ГУ МВС у Київській області, прокуратури м. Ірпінь, ОДПІ в м. Ірпінь будуть надіслані відповідні листи. Зокрема, що у приміщенні, яке не введено в експлуатацію по вулиці Жовтневій, забудовником якої є громадянин Макаров Г.В., здійснюється підприємницька діяльність Інтернет-клубу.
Будемо сподіватися, що більш радикальні заходи все-таки змусять винуватців порушення громадського спокою в нічний час поважати мешканців Бучі та місцеву владу, працювати згідно режиму визначеного в нашому місті.

Що стосується інших питань порядку денного засідання виконкому Бучанської міської ради, то більшість тем ми регулярно висвітлюємо в окремих матеріалах на шпальтах «БН», а деякі з них ми обов’язково розкриємо в статті про сесію міської ради.
газета: "Бучанські новини" №16 від 23 квітня 2010р.
Віктор Бондаренко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.