І знову перемога!

Танцювальний колектив народного танцю «Фантазія» (викладач Ганна Муляр) Бучанської школи мистецтв ім. Л.Ревуцького продовжує здобувати перші місця. Так, 27 березня, у Новосілках, на обласному фестивалі дитячої творчості «Дебют» ансамбль показав найкращі результати, за що танцюристи і отримали найвищі бали і відповідно перше місце. Молодці!

«Дуже часто хочеться танцювати»

Мені вдалося поспілкуватися і дізнатися більше про танці й відомий бучанський колектив від знайомої, учениці колективу «Фантазія» - Ярослави Дорошенко.
- Ярославо, відколи займаєшся танцями?
- У народному ансамблі «Фантазія» я танцюю два роки. А до цього займалася танцями п’ять років.

- Чому вирішила танцювати?
- Тому що ще з дитинства мріяла танцювати. І у мене сколіоз, і щоб він далі не прогресував, лікар порадив займатися танцями. А головне – мені дуже подобається танцювати, подорожувати, виступати, брати участь у конкурсах…

- Деякі батьки за дітей обирають гуртки і хобі за власним смаком. Як і коли ти починала свої перші «танцювальні кроки»?
- Коли я навчалася у школі у другому класі, то сказала мамі, що хочу ходити на танці. Тоді ми пішли, щоб дізнатися, які є танці. Я хотіла на народні, тому що мій дядько займався народними танцями, мені подобалось як він виступав.

- Чим ти окрім танців полюбляєш займатися?
- Вчуся грати на саксофоні. Займалася вокалом. А у школі з 5 по 8 клас навчалася у класі образотворчого мистецтва.

- Чи плануєш ти своє майбутнє пов’язати з танцями?
- Чесно кажучи, я про це ще не думала. Але ходити на танці буду, навіть під час навчання вже в інституті. Бо якщо я вже цим зайнялась, то не кину. Взялась, то треба довести до кінця!

- Коли тобі найбільше хочеться танцювати?
- Танцювати мені хочеться дуже часто. Тому після уроків вдома вмикаю музику і танцюю. Або ще буває, коли читаю – встаю і починаю танцювати. Часто ми з подругою придумуємо свої танці.

- Який тобі стиль танців подобається, а який ні?
- Мені подобаються народні танці. Є стилі, які я не люблю.

- Як ти сприймаєш сучасні танці на дискотеках?
- Нормально. Адже на дискотеках, хто як танцює. Я в першу чергу танцюю сама для себе і прагну від дискотек отримати задоволення.

- Чи є у тебе улюблений танець?
- Мій улюблений танець – циганський. Інші також подобаються.

- Що ти відчуваєш, про що думаєш, коли перебуваєш на сцені, під час виступу?
- Перед тим як потрібно виступати на сцені перед глядачами - хвилююся, але потім виходжу на сцену і заспокоююся, посміхаюсь і думаю не про сам танець, а про щось інше, бо якщо буду думати про танцювальні рухи – то одразу збиваюся. Особливо дуже хвилююся, якщо це новий танець. А той танець, що часто танцюємо, – вже легше.

- Поділись подальшими планами колективу?
- Зараз працюємо над новою постановкою - мюзикл з елементами східного танцю.

- Які стосунки між учнями у ансамблі «Фантазія»?
- Колектив дружний. Ми завжди святкуємо дні народження, підтримуємо один одного. У нас у середній групі дуже хороші хлопці. Влітку ми часто виїжджаємо відпочивати на природу, спілкуємось, товаришуємо.

- Як думаєш, завдяки чому ансамблю вдається завойовувати перші місця на конкурсах, дивувати і захоплювати своїми виступами глядачів?
- Перш за все завдяки нашому викладачу Ганні Петрівні. Вона в нас вкладає дуже багато сили, всю себе віддає для нас, забирає свій час у себе і віддає його нам. І тому, що у нас дуже гарні танці, які виконують сильні, обдаровані і талановиті діти.
газета: "Бучанські новини" №14 від 9 квітня 2010р.
Вікторія Кончаківська
Коментарів: 0
Додати коментар