» » » День працівників культури відзначили концертом

День працівників культури відзначили концертом

День працівників культури та аматорів народного мистецтва був відзначений чудовим весняним концертом, який пройшов у Будинку культури у мікрорайоні Склозаводський.

Ідея заходу належала культпрацівникам Будинку культури (БК), які разом із своїми вихователями його і підготували.
Чудовим співом полонили глядачів учениця Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького та учасники вокального гуртка БК під керівництвом Л. Симончук - Анастасія Духненко та Єлизавета Войтенко.

Цікаві хореографічні композиції продемонстрували маленькі учасники гуртків естрадного і бального танців за постановкою керівника Ю. Московченко.
Віртуозною грою на фортепіано та скрипці відзначилися наймолодші учні школи мистецтв ім. Левка Ревуцького, учасники художньої самодіяльності БК – Маріанна Мала, Аліна Владимірова, Ярослава Йощенко, керівник Ф. Сергійчук.Гумор читав керівник дитячого лялькового гуртка С. Бондаренко.
Переможниця конкурсу читців на краще виконання творів Т.Г. Шевченка Дарія Безрук прочитала уривок з твору «Тарасова ніч».
Попурі в танцювальних ритмах виконала керівник гуртка з фітнесу Л. Ткачук.
І, звичайно, кожний святковий концерт включає циркову програму, бо цирк – це завжди диво. Диво, яке люблять і дорослі, і діти. І наше щастя, що на Склозаводській є такий колектив. Керівник гуртка Т. Герасимчук підготувала з дітьми: еквілібр на котушці, ексцентриків-акробатів – кота Базиліо та лисицю Алісу, акробатично-танцювальні композиції в іспанському та східному стилях. Т. Герасимчук разом зі своєю донечкою Маріанною, учасницею обласного конкурсу «Талановиті діти України» міжнародного конкурсу мистецтв «Арт-весна 2008-2009 рр.» (оригінальний жанр), виконала чудовий акробатичний номер «Кукла».Звукове оформлення заходу забезпечував звукооператор К. Ларіонов. І наостанок, ведуча концерту – завідувач культурно-масовою роботою з дітьми та молоддю Н. Барсученко надала слово директору БК Валентині Ларіоновій, яка від імені керівництва відділу культури та спорту Бучанської міської ради привітала всіх зі святом. Дорослим учасникам концерту Валентина Прокопівна вручила квіти, а малечі – солодощі.Учасники колективу
художньої самодіяльності Будинку культури мікрорайону Склозаводський
Коментарів: 0
Додати коментар