» » » Відгукніться, шановний мер Ірпеня, селищні голови та депутати

Відгукніться, шановний мер Ірпеня, селищні голови та депутати

Коли медсестра Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста звернулася до всім відомого у нашому Приірпінні благодійника Юрія Прилипка за допомогою, то він, уважно вислухавши, запитав: «Що потрібно найбільше вашим підопічним? Я можу допомогти». Ми опитали близько 100 людей похилого віку із селища Гостомель: «Яку найбільше допомогу вони потребують?». Лише кілька чоловік попросили побутові предмети: хто - пральну машинку, хто - холодильника. Решта ж відповіли: грошей не вистачає на найнеобхідніше... на їжу. Бо всі гроші ідуть на ліки.

Це нас настільки вразило, що ми вирішили опитати всіх наших підопічних - одиноких людей похилого віку, яких в Ірпінському регіоні близько 500 осіб. На жаль, знову картина невтішна: люди хочуть їсти. Років три тому до нашого медико-соціального центру, як мурашечки, сходились старенькі поважні люди: кому тиск зміряти, кому укол зробити, хто - отримати соціальну допомогу різного характеру, а хто просто розраду у медпрацівників Червоного Хреста.

Зараз контингент відвідувачів змінився: все менше людей похилого віку заходить до нашого центру, бо вони стали більше хворіти, а отже, у медсестер роботи побільшало. У кожної на обліку - 50 одиноких похилого віку, але насправді на 20-30 відсотків більше. Тому, щоб надати медичну допомогу, доводиться ходити до немічних по всьому регіону, стоптати не одну пару взуття. Тому, коли я запитала у своїх працівниць, щоб вони хотіли найбільше отримати до міжнародного Дня Червоного Хреста у подарунок, то у відповідь почула: «Попросіть у нашого благодійника Прилипка гумові чоботи, а ще краще - велосипед». Дійсно, нам давно вкрай потрібний транспорт: відвезти хвору людину в лікарню, розвезти продукти за адресами по всьому Приірпінні.

Хочу подякувати всім нашим вельмишановним спонсорам: О. Сотнікову, голові зборів засновників ТОВ «Ірпінське АТП-13215», П. Сологубу, директору фірми «Агрофарм», який допомагає ліками, приватним підприємцям І. Чуміну,
Вірю в те, що наш медикосоціальний центр незабаром стане сучасним...

Але є й такі, до яких не достукаєшся, присилають листи-відписки, а то й грублять патронажним сестрам милосердя. Але це - неприємні поодинокі винятки. Більшість населення нашого міста та навколишніх селищ є членами міжнародної організації Товариства Червоного Хреста. Раз у рік вони вносять свій посильний внесок у добру справу: купують благодійну марку, яка коштує всього 1 грн. для дітей та 2 грн. для дорослого. Благодійні марки є документом суворої звітності перед Товариством Червоного Хреста України.

Тому закликаю всіх, хто ще не встиг стати членом такої шанованої, відомої на весь світ міжнародної організації, приєднатися до нас. Тим самим ви допоможете своєму земляку, якому так нелегко вижити, бо він старий, немічний чи каліка.

У центрі є медичний кабінет, пункт прокату речей реабілітації, народний банк одягу та взуття, приймальня й... убогість. Бо мова йде про стару будівлю, яка потребує ремонту (останній проводили десять років тому завдяки головному лікареві Г. Глінському). У нас немає навіть оргтехніки, холодильника, телевізора, зате є борг за електроенергію, який нічим платити.

На початку квітня розпочинається Всеукраїнський благодійний місячник Товариства Червоного Хреста України «Милосердя». Дуже прошу: допоможіть нам розцвісти, стати радісним центром доброти, милосердя, щастя для обез- долених. Відгукніться, депутати, шановний мер Ірпеня Олег Бондар, селищні голови, керівники, приватні підприємці, громадські та релігійні організації і просто рідні земляки.

Рахунок для пожертвувань: р/р № 26007302880165
Київська міська філія АКБ «Укрсоцбанк»
МФО 322012, код 00434230 «Благодійна допомога для Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста».
Тел.: 57-340, моб.: (098) 477- 33- 54.

Прийом: понеділок, вівторок, середа, п'ятниця (з 10.00 до 14.00),
четвер (з 13.00 до 17.00).


Я люблю вас, земляки. Вірю у те, що ми будемо жити краще, що не буде чужого горя, бідної старості, сирітських сліз. Не будемо казати: «Ще не вмерла Україна!», а тільки: «Хай живе Україна, а з нею - наш сильний та мужній народ!».

Валентина ЗАБАРИЛО,
голова Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста

-----------------------------
повну версію статті читайте в "Ірпінський вісник"
газета: "Ірпінський вісник" №13 від 26 березня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар