Зібрали урожай нагород

Не перемога над противником є кінцевою метою юних гостомельчан в спортклубі «Ояма» (Ірпінський центр творчості дітей та юнацтва), а перевершення самого себе, переборення своїх слабкостей та недоліків. Незважаючи на спортивно-видовищну популярність, карате для багатьох є особистим відкриттям, системою саморозкриття, способом гармонійного розвитку духу та тіла. Сподіваюсь, пізніше стане способом життя.

Цього разу гостомельська збірна зібрала чималий урожай нагород на відкритій першості Київщини з ояма-карате у розділі ката. Втратили першість тільки в одній з шести категорій. Кращі серед спортсменів: Анна Лімоніт (ЗОШ № 14), Анна Бабич, Олександра Журибіда (ЗОШ № 13). У комплексах зі зброєю (тон- фа, жердина) поряд зі старшими (14-15 рр.) змагалися та здобули перемогу наші талановиті десятирічні Павло Мандалина, Іван Лут, Даніїл Позняк. Погодьтеся, що чималих зусиль варто докласти дитині, щоб втримати в руках важку дерев'яну тонфу чи велику (180 см) жердину. А техніку виконувати?


Максим Тушинський прийшов до спортклубу ще п'ятирічним вихованцем ДНЗ «Первоцвіт». За два роки завдяки своїй старанності та наполегливості, мовляв «не люблю, коли роблять зауваження», багато навчився, і його зараховано до збірної клубу. Вже є непогані як для «новенького» результати: 3 місце на першості м. Києва «Кубок Прп. Іллі Муромця» зі Слов'янського кулачного бою, 2 місце на першості м. Ірпеня 3 кіокушин карате («Кубок Св. Миколая»), 2 місце на першості Київщини з ояма-карате у розділі ката. Не менш старанний учень Сашко Баранецький радує батьків та одноклубників своїми здобутками. Взагалі, ДНЗ «Первоцвіт» дає спортклубу гарних вихованців, що змалечку вражають своїми талантами у двобоях (Діана Лутченко, Яна Олексенко, Борис Модей) та активністю в спортивно-громадському житті клубу. П'ятирічний Гліб Сотніков разом зі старшими тільки цього навчального року п'ять разів брав участь у показових виступах у столиці, Славутичі, Ірпені, Бучі, Гостомелі (до того ж без супроводу, адже батьки на роботі). Тимофій Хмара мужньо пройшов випробування на спортивному семінарі, найкраще серед «юних» виконавши завдання на витривалість - 2010 ударів. Саме їм, в неповних шість, належить взяти естафету першості у теперішніх багаторазових чемпіонів України гостомельського с/к «Ояма» (Ірпінський ЦТДЮ), щоб спортивними та особистими здобутками прославити рідне селище. Удачі вам, перемог, честі!
газета: "Ірпінський вісник" №13 від 26 березня 2010р.
Ірина КОЦЕНКО
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.