» » » Танцювальний колектив - „Фантазія”!

Танцювальний колектив - „Фантазія”!

Зустрічайте, на сцені відомий танцювальний колектив - „Фантазія”!

У четвер, 18 березня, в приміщенні ЦБК всі бажаючі побували на звітному концерті
відомого ансамблю народного танцю „Фантазія” (викладач Ганна Муляр) Бучанської школи мистецтв ім. Л.Ревуцького.

Дітки хореографічного колективу показували, що навчилися і що вміють, й, дійсно, не лишили байдужими присутніх у залі глядачів. Кожен танець – ціла композиція, ціла історія, від якої неможливо було відвести погляд. Веселі, запальні танці та хореографічні композиції: „Гопак”, „Маленькі козенята”, „Метелики”, „Веселі дівчата”, „Весняний хоровод”, жартівливий танок „Курячий переполох”, „Поліські примовки”, „Полька”, „Циганський танець”, „Вальс” та інші постановки вражали професійною майстерністю, технікою виконання й художнім смаком. І це не дивно, адже танцювальний ансамбль „Фантазія” постійно набуває виконавчого та сценічного досвіду, бере участь у конкурсах, оглядах, фестивалях, веде активну концертну діяльність. Юні танцюристи дуже часто виступають перед жителями Бучі. Їхні концерти користуються популярністю і завжди проходять з успіхом. Учні впевнено стають переможцями на престижних конкурсах, завойовують призові місця. Як доказ цього – при вході до залу ЦБК були розміщені фотографії хореографічного колективу та здобуті подяки й грамоти.

Кульмінаційним моментом концерту став один із танців, при виконанні якого зупинилась музика, але колектив не розгубився, всі продовжували танцювати далі. Не менш цікаво й несподівано закінчувався концерт, коли сцену й місце біля перших рядів зала, заповнили і молодші, і старші учні неперевершеного бучанського колективу „Фантазія”, а глядачі аплодували стоячи.

Отриманні емоції і враження від концерту словами не передати! Такі танці потрібно, щоб бачив кожен бучанець і пишався своїми земляками. Адже вони – наша гордість. Спасибі колективу, батькам і всім, хто допомагає та сприяє розвитку такого чудового ансамблю! Й особлива подяка викладачу-хореографу Ганні Муляр, яка постійно вкладає свій талант і сили в учнів.Фото автора
газета: "Бучанські новини" №12 від 26 березня 2010р.
Вікторія Кончаківська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар