» » » Чистота починається там, де не смітять

Чистота починається там, де не смітять

Нарешті зійшов сніг. І разом з цим зору відкрилося усе, що приховувала під своїм покривом зима впродовж декількох місяців.
Під ногами «рясніють» купи сміття: поліетилен, пляшки, упаковки з-під продуктів. Все те, що ми так недбало викидали де заманеться, тепер пробуджується разом із природою.

На останньому засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради, яке відбулося 16 березня, було офіційно проголошено про початок проведення у Бучі двомісячника з благоустрою. Тож, перед Великодніми й травневими святами бучанці знову об’єднають свої зусилля, аби зустріти Пасху в чистоті. Незабаром планується провести низку суботників, колективних прибирань, аби місто знову набуло привабливого та охайного вигляду. Впродовж двох місяців заплановано виконати традиційні роботи: прибрати сміття, побілити бордюри, оновити фасади будівель, пофарбувати паркани та очистити місто від засилля рекламних оголошень на стовпах.

Закликаємо кожного, по мірі власних сил і можливості, приєднатися до цієї потрібної справи. Чистота починається там, де не смітять. Тому велике прохання до бучанців – все-таки викидати відходи у спеціально призначено для цього місці. Мабуть, це буде найдієвішим способом у боротьбі за чисте довкілля.

Хочеться звернути увагу ще на одну проблему. Цього року узбіччя доріг просто усіяні одноразовими шприцами. Звичайно, взивати до здорового глузду тих, хто ними користувався, немає жодного сенсу. Але сподіваємося, що батьки будуть більш уважними та слідкуватимуть за тим, де і чим грається їхня дітвора.

Також працівники відділу благоустрою звертаються до керівників підприємств, установ, організацій міста з проханням прослідкувати за благоустроєм прилеглої до закладу території. Разом ми зможемо зробити так, що у чистій Бучі буде приємно жити кожному.


За парканом нічого не видно. Напевно так думають ті, хто викидає сміття за огороджену територію, що по вул. Києво-Мироцькій. Ще декілька років тому там передбачалось ведення будівництва автокомплексу та невеличку готелю. Зараз інвестор мовчить...
Натомість бучанці полюбляють закидати цей пустир сміттям – і нести недалеко, і нібито ніхто не бачить, що ж воно там робиться.

Хтось із громадян знайшов простий шлях, щоб зекономити час. По дорозі на роботу (аби не робити зайві кроки в сторону контейнерних майданчиків) відходи викидають у невеличкому ліску, який виходить до вул. Вокзальної. Це триває вже декілька місяців і кожного ранку гора сміття зростає. І не схоже, щоб в чиїсь наміри входило все це прибрати. Тож, незабаром обабіч дороги з’явиться новий величезний смітник.
газета: "Бучанські новини" №12 від 26 березня 2010р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
honeybunch

OFFline

  • honeybunch (13)
  • Користувачі
  • 29 березня 2010 11:25
Так, все дуже вірно написано, але... "викидати відходи у спеціально призначені для цього місці" тут можна ще посперечатися. Я живу в Лісовій Бучі, недалеко від зупинки електрички. Щоранку бачу купи сміття під пероном і біля дороги. Раніше вздовж дороги стояли баки для сміття а тепер їх забрали і народ скидає куди бачить. Видовище жахливе, але що ж їм ще робити?

0
ever

OFFline

  • ever (15)
  • Місцевий
  • 10 квітня 2010 20:52
і народ скидає куди бачить.

у нас в парадном (подъезде на лестничной клетке) примерно такие же пейзажи

какая-то тварюка старается "во благо" . . . .

ПРИНИСИ БЫЧОК СЕБЕ ДОМОЙ. ЖЛОБ!!!

а впрочем жЕК отвечает за состояние парадного!? Ремонт!? Уборка!? у нас не убирают....
... жлобяры будут гадить а я убирать!? НЕТ уж...

Не смітіть
а то прокляну
(соседка баба маня)

0