» » » Чергове засідання асоціації містУкраїни відбулося в Бучі

Чергове засідання асоціації містУкраїни відбулося в Бучі

2 березня в головному навчальному центрі «Зелена Буча» відбулося чергове засідання Київського регіонального відділення, що є структурним підрозділом Всеукраїнської недержавної організації Асоціації міст України.
Асоціація міст України та громад - майже ровесниця нашої молодої, незалежної держави. Вона має досить цікаву і динамічну історію. За цей відносно короткий проміжок часу своєю активною суспільною діяльністю вона зуміла не тільки привернути увагу широкої громадськості, об'єднати для співпраці більшу частину українських міст, а й змусила поважати себе усі гілки влади.

Основна мета діяльності Асоціації - підтримка курсу ринкових перетворень, розширення горизонтальних зв'язків між містами на грунті економічного співробітництва, захист законних прав та інтересів членів Асоціації в органах влади та управління, взаємодія з владними структурами і громадськими об'єднаннями в справі перетворення України на країну з соціально орієнтованою ринковою економікою.
Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 527 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України.


На засідання до Бучі прибули понад 30 міських, селищних та сільських голів Київської області. Для обговорення було винесено ряд питань. Зокрема йшлося про загальний стан справ у Київській області, про план роботи на 2010 рік.
Спеціальний гість засідання, голова Київської обласної державної адміністрації Віктор Вакараш доповідав присутнім про результати життєдіяльності Київської області у 2009 році. «Цей кризовий рік був важким для усіх сфер господарства. Основні статистичні покажчики звісно менші, ніж у 2008 році, проте не настільки, щоб панікувати. Область вийшла на перші місця по багатьох соціально-економічних показниках, обігнавши навіть Київ, і ми маємо робити все, щоб залишатися серед лідерів», - сказав Віктор Михайлович.У своєму виступі Гарі Мартін, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України, серед пріоритетних завдань на 2010 рік назвав сприяння побратимських відносин між містами, селищами та селами – членами регіонального відділення та містами інших регіонів нашої країни та іноземних держав, а також налагодження зв’язків з іноземними Асоціаціями та окремими підприємствами з питань можливої співпраці з підприємствами області.

Після офіційної частини вітали в урочистій обстановці міського голову міста Славутич Володимира Удовиченка з 20-річчям служіння громаді міста, міського голову міста Вишгород Віктора Решетняка з 60-річним ювілеєм. Міський голова міста Сквирка Валерія Скочко був нагороджений «Почесною грамотою» Київської облдержадміністрації, а наші колеги зі Сквири, газета «Вісник Сквирщини» отримали нагороду за ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу засобів масової інформації на краще висвітлення теми місцевого самоврядування.Наостанок добавимо, що всім гостям дуже сподобалося наше місто. У промовах учасників засідання часто згадувалося ім’я бучанського міського голови Анатолія Федорука, як приклад для наслідування головам місцевих громад.
газета: "Бучанські новини" №9 від 5 березня 2010р.
Віктор Бондаренко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.