» » » Досвід стійкості та допомоги

Досвід стійкості та допомоги

Щороку по всій Україні, у лютому, за підтримки Української Спілки Ветеранів Афганістану проводяться «Турніри Пам’яті», присвячені черговій річниці виводу Радянських військ з Афганістану та вшануванню воїнів-інтернаціоналістів.

Вихованці спортивного клубу «Кіокушин» (карате) двічі брали участь у таких змаганнях. 6-го лютого в м. Вишгороді Київської області 14 юних спортсменів вибороли дев’ять призових місць (з них шість перших) та через тиждень, 14-го лютого, на змаганнях «Кубок міста Новомосковськ» (Дніпропетровської обл.) 18 дітей вибороли у двобоях 16 призових місць (1-х – шість, 2-х – вісім, 3-х – два) та здобули друге командне місце.

Першість здобули Дмитро Гончаренко (ЗОШ № 4), який виступав та переміг у двох вікових категоріях, та Назар Карацюба (ЗОШ № 1). Пройшли «бойове» хрещення нові учні спортклубу Михайло Рудюк, Павло Гончаренко (ЗОШ № 1). За рішенням суддівської колегії грамотами та спеціальними призами «За волю до перемоги» нагородили Антона Хоменка та Івана Скобелєва (ЗОШ № 4).

Дівчата участі у змаганнях не брали, та без їх допомоги не обійшлося. Двічі поспіль по 8 годин боковими рефері на татамі відпрацювали Анна Бабич (ЗОШ № 1), Ангеліна Бельбас, Анастасія Ейсмунт та незмінний центральний рефері від збірної клубу - Галина Андрійчук.

26 років тому (майже прожите життя) героїзм, мужність, відвага десятки тисяч українських юнаків врятували мир у світі. І нехай неоголошена війна була зовсім не потрібна кожному з них, вони - загиблі та живі - діяли гідно і мужньо, як і належить справжнім воїнам будь-якої держави. Сьогодні вони передають свій досвід стійкості, хоробрості новому поколінню. А влаштовані за їх підтримки змагання, для тисяч юних учасників-спортсменів, своєрідний екзамен на стійкість, перевірка гідності на право прийняти естафету боротьби за мир і свободу і в Україні, і в будь-якому куточку земної кулі.


На фото у першому ряду, перший зліва - Антон Хоменко (ЗОШ №4),
4-й зліва - Дмитро Гончаренко (ЗОШ №4),
5-й зліва - Назар Карацюба (ЗОШ №1).
У другому ряду, третій справа - Іван Скобєлєв (ЗОШ №4).
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.