«КОМУ СЛУЖИТЬ... »

Відповідь начальнику Бучанського управління юстиції пані О. Можарівській на публікацію статті «Кому служить державна виконавча служба у Бучі?» в газеті «Ірпінський вісник» за 12 лютого цього року.

Схоже на те, що чиновники Бучанського управління юстиції не вміють адекватно сприймати критику. Після публікації статті «Кому служить державна виконавча служба у Бучі?» («Ірпінський вісник» за 12 лютого ц. р.) редакція сподівалася на фаховий коментар. Натомість начальник управління юстиції пані Олена Можарівська спромоглася на банальну відповідь, де змішала і грішне, і праведне. Нагадаємо шановній пані О. Можарівській, що вона, по-перше, за фахом - юрист, який повинен дотримуватися діючого законодавства, нести відповідальність за кожне сказане нею слово, бо саме такі, з дозволу сказати, юристи, не роблять честі всій нашій правовій системі. По-друге, державний службовець має відповідати етичним і моральним нормам згідно з законом «Про державну службу». Стаття «Кому служить...» написана на фактах, де піддається критиці робота ДВС, яка не організована так, як цього вимагає законодавство, іншими словами, працює погано (взяти довідку по справі, яка вже є у виконавчому впровадженні ще з 2009 року, виявилося проблемою).

Начальник управління на Бучанському незалежному інтернет-порталі офіційно не відповіла посуті справи на ті питання, які висвітлюються у статті «Кому служить ...». Інформації про виконавчу службу обмаль; потрапити в офіс також неможливо через пропускний режим при вході. До того ж, ситуація, коли автор статті намагалася потрапити на особистий прийом до пані О. Можарівської (саме того дня згідно з графіком прийом повинна була вести вона) - реальна, і все, що сталося, це також факт, проти якого не заперечиш: чиновники управління не вміють розмовляти з людьми по-людськи! Цю тему про спілкування посадовців з громадянами редакція «ІВ» продовжить у наступних випусках газети (соціальні, державні установи як дзеркало нашого життя). Прикро, що пані О. Можарівська не змогла прокоментувати критику, а перейшла на образи. Не личить начальнику управління юстиції вестися на неперевірені чутки, підкинуті з чужих вуст (стосовно нецензурної лайки), бо це вже відверта брехня і наклеп. Прохання до пані Олени: перевіряти чутки, бо можна вскочити в халепу. Бо брехня, яка звучить з вуст юриста - це злочин.

Об'єктивно можна було зрозуміти, якби таке писала людина неврівноважена, на емоціях.
До того ж пані О. Можарівська погано володіє мовою, про що свідчить велика кількість граматичних помилок у тексті. Нам прикро, що вона бездоказово облила брудом газету «Ірпінський вісник»; забула про те, що ця газета - регіональна, і покликана писати не лише про Ірпінь, а й про увесь Ірпінський регіон, про його проблеми та досягнення. А останнім часом до редакції газети «ІВ» звертається чимало жителів Бучі з проханням розмістити на її шпальтах матеріали про їхнє місто, що ми неодмінно будемо робити і надалі. Враховуючи те, що пані О. Можарівська погано знає про роботу журналістів «Ірпнського вісника», ми вирішили передплатити їй нашу... газету.
Повідомляємо, що редакція відкриває рубрику «Рейтинг керівників Ірпеня та Бучі». Пані Можарів- ській, як керівнику, ставимо «двійку». Може, на цій посаді шановна пані опинилася випадково? Редакція «ІВ» сподівається на те, що читачі самі зроблять правильні висновки як щодо статті «Кому служить державна виконавча служба у м. Бучі», так і «офіційного коментаря» начальника управління юстиції пані Можарівської.

Ніна КОСТЕНКО
опубліковано в газеті "Ірпінський вісник" №8 від 19 лютого 2010 року
газета: "Ірпінський вісник" №8 від 19 лютого 2010 р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.