Міжшкільний турнір з футболу

Завершилося міське відбірне коло турніру «Футбольні надії Київщини». Цього разу, 10 лютого, в приміщенні спортзалу ЗОШ №4 змагалися між собою учні 3-4-х класів усіх загальноосвітніх шкіл Бучі.

Насамперед варто зазначити, що всі ігри були видовищними і цікавими, а хлопці показали гарну техніку гри. Було помітно, що тренери вкладають у своїх учнів душу, передають всі знання, морально підтримують. Адже якими гарними не були сучасні методи виховання, до цих пір немає нічого кращого, ніж повага, партнерство та любов до тих, кого навчаєш.
Тож, хоча старалися всі дітки, проте у спорті все рівно повинні бути переможці.Між собою зіграли матчі команда ЗОШ №4 і ЗОШ №2, рахунок – 8:0;
команда ЗОШ №1 і ЗОШ №3, рахунок 2:0;
команда ЗОШ №2 і ЗОШ №3, рахунок – 6:2.
А у фіналі команда ЗОШ №4 впевнено виборола перемогу у ЗОШ №1. Матч закінчився з рахунком - 12:0.

Кращими гравцями турніру було визнано Дмитра Громнадського (ЗОШ №3); Миколу Коржа (ЗОШ №2); Володимира Ходолія (ЗОШ №1); В’ячеслава Пінчука (ЗОШ №4); а найкращим воротарем – Олександра Левченка (ЗОШ №4).

Переможці отримали Кубок, а кожна із команд - смачні пироги, які розділили та з’їли разом з усіма учасниками турніру. За кулінарний витвір висловлюється велика подяка шеф-кухарю ЗОШ №4 Тетяні Кушніренко.
Приємною несподіванкою для тренера команди-переможців Ніни Полякової став подарунок, який їй зробили батьки дітей. Вони вручили Ніні Володимирівні красиву книгу про футбол зі своїми побажаннями цій мудрій жінці.

Зокрема, тато одного з хлопчиків Валентин Товстенко написав: «Ніні Володимирівні за вкладену душу у дітей, за любов до дітей, до футболу і спорту. За розвиток дітей та спорту в місті Бучі та в Україні. Щоб здійснилися Ваші мрії і щоб сяяли Ваші зірки!»

Тепер команда ЗОШ №4 братиме участь в обласному турнірі «Футбольні надії Київщини».
Бажаємо їм успіхів і перемоги!газета: "Бучанські новини" №6 від 12 лютого 2010 р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.