10 спортсменів – 9 призерів...

Бучанці знову перемагають

6 лютого відбувся Чемпіонат Київської області із дзюдо серед юнаків та дівчат 1994-1996 років народження. Тренер бучанської ДЮСШ, Олексій Лобанов привіз на змагання команду з 10 чоловік. Більшість з них загартована в інших змаганнях, проте були і новачки.

Загалом 14 команд з усієї області представили до участі у Чемпіонаті 178 спортсменів. Тож, виборювати призові місця довелося досить складно. Втім жоден з бучанців свого тренера не підвів. І досвідчені борці і новачки показали на цих змаганнях неабиякий результат:

Аня Коваленко (вагова категорія 32 кг.) – І місце;
Аліна Лемба (вагова категорія 32 кг) – ІІІ місце;
Дарина Мельник (вагова категорія 44 кг) – ІІ місце;
Данило Пігуль (вагова категорія 42 кг) – V залікове місце;
Олександра Кравченко (вагова категорія 50 кг) – ІІІ місце;
Денис Шабельний (вагова категорія 50 кг) – V залікове місце;
Микита Поставенський (вагова категорія 73 кг) – ІІ місце;
Віталій Чайка (вагова категорія 73 кг) – ІІІ місце;
Микола Савчин (вагова категорія 81 кг) – І місце;До речі, Денис Шабельний, Микита Поставенський, Віталій Чайка та Микола Савчин вже 17-20 лютого, у складі команди Київської області, візьмуть участь у Чемпіонаті України із дзюдо серед юнаків 1994-1996 років народження, який проходитиме в місті Хмельницькому. А ще кілька вихованців бучанської ДЮСШ поїдуть на Чемпіонат України серед дорослих з самбо, який відбудеться 1-4 березня в місті Львові. Тут хочеться передати слова подяки від імені борців та їхніх тренерів президенту ФК «Буча» Василю Олексюку.

За словами тренера Олексія Лобанова, і обидва майбутні Чемпіонати України, і багато інших змагань, без допомоги Василя Павловича для бучанських спортсменів могли просто не відбутися.
Наостанок, вітаємо призерів Чемпіонату Київської області з дзюдо, а також бажаємо нашим борцям гідно представити Бучу на Чемпіонатах України в Хмельницькому та Львові.
газета: "Бучанські новини" №6 від 12 лютого 2010 р.
Віктор Бондаренко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.