» » » » Стартував турнір «Футбольні надії Київщини»

Стартував турнір «Футбольні надії Київщини»

2 лютого, на базі бучанської школи №4 розпочався відбірковий міський етап турніру «Футбольні надії Київщини». Участь у змаганнях брали маленькі спортсмени 1-х та 2-х класів загальноосвітніх шкіл Бучі.

Розпочинаючи змагання, головний організатор цього заходу у нашому місті – вчитель фізкультури ЗОШ №4 Ніна Полякова пообіцяла, що віддасть переможцям свій особистий Кубок. Тож малеча завзято поринула у спортивний бій, і кожен намагався проявити себе з найкращого боку. Гра маленьких футболістів була завзятою та дуже активною – і в цьому, значною мірою, заслуга їхніх тренерів.

Учні ЗОШ №4 (тренер Ніна Полякова) змагалися з учнями НВК «Берізка» (тренер Ірина Бабійчук) і виграли з рахунком 9:0. А учні ЗОШ №2 (тренер Ірина Пасічна) перемогли з рахунком 6:5 учнів ЗОШ №1 (тренер Олександр Савченко).
У фінальній боротьбі матч зіграли команди ЗОШ №4 та ЗОШ№2. З рахунком 10:1 перемогу впевнено здобули учні школи №4.Тож, у результаті змагання, І місце посіла команда ЗОШ №4, ІІ місце – команда ЗОШ №2 і ІІІ місце – команда ЗОШ №1.
Було відзначено Олексія Головешка, Миколу Діденка, Олександра Левченка (воротар), Аліну Малькову (єдина дівчинка серед маленьких футболістів!). А найкращим гравцем серед сіх став Богдан Товстенко.


Планується, що наступного тижня будуть проведені футбольні матчі серед учнів 3-х і 4-х класів бучанських загальноосвітніх шкіл. Згодом, переможці випробують свої сили в обласному колі «Футбольних надій Київщини».
Ми ж бажаємо маленьким футбольним зірочкам успіхів, натхнення і впевненої перемоги!
газета: "Бучанські новини" №5 від 5 лютого 2010 р.
Коментарів: 0
Додати коментар