Буде чисто?!

Де найпопулярніше місце у Бучі, куди приходить щодня сотні людей? В «ЕКО-маркеті». І де його занедбана сміттєва частина? З правого боку магазину.
Не секрет, що там забагато паперових коробок, ящиків та різних упокавок, які заважають та й відштовхують від торгівельного закладу.

Про це розповідає Тетяна Берднікова, завідувач інспекції з благоустрою:
- На території міста Буча на вулиці Комсомольській, 12 працює торгівельний заклад – «ЕКО-маркет». Керівництво даного закладу не проводить систематичну чистку прилеглої території біля закладу від снігу та не вивозить сміття, тари від продукції, що є порушенням правил благоустрою міста, санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог.
На неодноразові звернення щодо усунення невиконання обов’язків – керівники «ЕКО» не реагують, що спричинює до численних скарг мешканців міста, особливо будинку №7, та відвідувачів торгівельного закладу.Ще поряд з «ЕКО-маркетом» розташована ЗОШ № 4, де навчаються діти і також ходять повз ці смітники. У зв’язку з тим, що біля торгівельного закладу не чисто та дуже часто велике скупчення транспорту, до території школи тяжко під’їхати, щоб завести харчі.
Тому хотілося б, щоб керівники «ЕКО» перейнялися проблемними питаннями, беручи до уваги громадян, у місті яких функціонує їхній заклад, та щоб без нагадування виконували закон з благоустрою та правила нашого міста.

За словами Олександра Сейфера, директора магазину «ЕКО-маркет», що на вулиці Комсомольській, 12, для того щоб не було проблем із занедбаною територією біля «ЕКО-маркета» вже почали загороджувати прилеглу територію торгівельного закладу. Працівники магазину збиратимуть та вивозитимуть сміття від продукції: плівку, папір, картонні ящики, які скоро будуть за парканом. Зроблять так, щоб всі залишки були загороджені і не заважали мешканцям міста.

Вікторія Кончаківська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.