» » » село Мироцьке: Ялинка відбулась

село Мироцьке: Ялинка відбулась

Ось і настав довгоочікуваний 2010 рік… Рік нових можливостей, досягнень та змін. Кожна людина, з раннього дитинства і до самої старості відчуває у ці святкові дні атмосферу справжнього свята чарівності та казки і навіть справжні скептики загадують у новорічну ніч найпотаємніші бажання… Ця чарівна атмосфера створюється завдяки головної героїні свята – зеленій красуні ялинці.

Напривеликий жаль святкування 2010 Нового Року прийшло в село Мироцьке без встановлення традиційної ялинки. Ситуація для нашого села досить дивна і як наслідок викликала велике здивування серед населення села, адже люди прагнули продовжити своє святкування, що було розпочате біля святкових столів, зібравшись навколо центральної ялинки у селі. Тож і довелося святкувати мирочанам власними силами, адже свято у вигляді новорічної ялинки не прийшло в наше село… З яких підстав у Мироцькому не святкують новий рік і хто у цьому винний? Ці питання залишимо на совісті нашої місцевої влади…


За словами деяких депутатів Мироцької сільської ради, на сесії сільради, що відбулась у кінці грудня 2009 року, відбувся конфлікт між головою сільської ради Іваненко Н.І. та депутатом цієї ж ради, що є відповідальним працівником культури Примак Н.В. Суть конфлікту полягала нібито в тому, що всю організацію проведення новорічного свята у селі - встановлення ялинки на центральній площі та проведення розважальної програми на новий рік сільська рада планували покласти на Примак Н.В., але не виділивши на це відповідні

коштів. Але кожен з нас, організуючі нещодавно своє домашнє новорічне свято, добре розуміє, що на даний час без грошей свято зробити неможливо. Дана ситуація дивує, адже в кожному місті або селі нашої країни подібні заходи фінансуються місцевою радою.

Але незважаючи ні на які перепони, наші односельчани ялинку все ж таки встановили! Сталося це завдяки зусиллям місцевого підприємця Цимоні О.В., що здійснює свою підприємницьку діяльність на вулиці Шевченка у с. Мироцьке, там же він і встановив новорічну ялинку. У новорічну ніч чимало жителів Мироцького зібралось біля цієї ялинки.
Отже, не зважаючі на будь-які перешкоди, давайте створювати у своєму житті свято власноруч, обєднуючи свої зусилля, рідних та друзів, відтворюючи спільно атмосферу веселого святкування!

Автор: Джус О.М.

---------------------------------
Завантажити повну версію газети "Мироцька правда" №1 (25) від 18 січня 2010р.: скачати>>
газета: "Мироцька правда" №1 (25) від 18 січня 2010р.
Мироцьке
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.