» » » Зимовий благоустрій в Бучі

Зимовий благоустрій в Бучі

Зима продовжує нас дивувати своїми погодними сюрпризами. Снігопад переходить у рясний січневий дощ, а дороги – то повністю заліплені снігом, то схожі на ковзанку. І такі перепади майже кожного дня. Тож і роботи комунальним службам міста суттєво додалося. Наскільки працівники КЖЕПу справляються із своїми обов’язками – кожен із жителів може скласти власну думку.

Звичайно, є нарікання. Не скрізь розчищені від снігу тротуари та посипані піском дороги. Наприклад, по вул. Вокзальній, коли був сильний снігопад, техніка розчищаючи проїжджу частину дороги, нагорнула весь сніг на тротуар. Пройтися такою доріжкою ледь могла лише одна людина. А коли хтось йшов на зустріч, доводилося або сходити на проїжджу частину, або стояти обабіч по коліна в снігу. Так було більше тижня, доки сніг не розтанув сам по собі. Тепер тротуар нагадує ковзанку, бо не схоже, аби хтось посипав його піском чи технічною сіллю. Утруднений прохід і до ЗОШ №1, що по вул. Малиновського. Там також суцільна ковзанка.

У центрі міста ситуація з благоустроєм задовільна. Принаймні видно, що за центральними вулицями слідкують, їх прибирають. А от чим ближче до залізниці, тим більш слизько. Не витримує жодної критики стан, в якому знаходиться перон, що на станції «Буча» (хоча ця територія – не в компетенції КЖЕПу). Він нагадує скло, де постійно падають і травмуються люди. Буде зайвим нагадувати, до яких трагічних наслідків це може призвести, якщо назустріч рухатиметься електропотяг.

Погана ситуація із прибиранням снігу і в мікрорайоні Склозаводський.
Ще одним нюансом зимового благоустрою Бучі є робота двірників. Не раз пересвідчувалися, що якщо вони працюють належним чином, то і територія в гарному стані. Причому, де добрий господар – видно відразу, адже в них є і мітли, і пісок, і лопати. А хто працює аби як, то тільки скаржиться на своє керівництво, а результату власної роботи – нуль.

Все пізнається у порівнянні. Якщо дивитися на аналогічну ситуацію, що у наших сусідів (і навіть у столиці), то оцінка благоустрою в Бучі ще більш-менш задовільна. Адже ніби й спеціальна техніка працює, і дороги все ж таки розчищені. Але не хочеться порівнювати. Хочеться ходити нормальним тротуаром і не ламати собі ноги, йти на роботу і навчання не провалюючись по коліна у сніг. І це не розкіш чи забаганка, а показник нормального рівня життя.
Варто зауважити, що питання благоустрою в місті – завжди на контролі міського голови Анатолія Федорука. Він особисто на нарадах спонукає керівників відповідних служб більш ретельно стежити за благоустроєм, постійно вказує на існуючі недоліки. А за потреби – приймаються рішення і спільно шукаються шляхи подолання проблем. Інша річ, що в силу об’єктивних чи суб’єктивних причин підлеглі не завжди їх виконують.Людмила Гладська
газета: "Бучанські новини" №2 від 15 січня 2010 р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.