» » » Наша землячка – найкраща футзалістка світу!

Наша землячка – найкраща футзалістка світу!

Гравець «Біличанки-93» і збірної України Аліна Горобець названа найкращою футзалісткою планети за версією міжнародного футзального порталу «Futsal Planet».

На початку кожного року цей популярний портал визначає найкращих гравців планети за підсумками минулого року. Лауреат у першій номінації - приємна несподіванка для всіх українських любителів спорту. Як цю подію прокоментувала сама лауреатка?
«Увечері, близько 23 годин, мені зателефонував тренер і сказав, щоб я зайшла на сайт Futsal Planet і прочитала інформацію, де мене визнали найкращою у світі!

Чесно сказати, я не очікувала такого всесвітнього визнання. Не через те, що я цього не варта – просто вважала, як і зазвичай багато хто думає, що це може трапитися з ким завгодно, але не зі мною. Якось це здавалося нереальним, але в той же час і реальним, адже років два-три тому моя анкета вже була на цьому сайті як краща від України Мене запрошували у великий футбол, грати за іншу українську команду, в російську міні-футбольну команду, але я віддана своєму клубу!


Навіть важко себе уявити в іншому колективі і з іншим тренером.
До речі, користуючись нагодою, хочу сказати моєму тренеру, Колоку Володимиру Васильовичу, велике спасибі за ту працю і душу, яку він у мене вклав, адже він виховує мене з 2 класу! Дякую колективу, дівчатам по команді за приємну атмосферу, здорову конкуренцію, завдяки якій ми і ростемо.
Спасибі батькам за розуміння і підтримку, уболівальникам за віру в мене і нашу команду, і звичайно ж, велике спасибі Богу, який мені допоміг домогтися цього визнання. Я віруюча, молюся і ходжу в євангельську церкву, і мені це дуже допомагає в спорті!».

Відзначимо, що клуб Аліни «Біличанка-НПУ» є чемпіоном і володарем Кубка України 2009 року. Також спортсменки стали переможницями престижного турніру в Угорщині Tolna Cup. Крім того, Горобець відмінно виступила у складі збірної України в товариських матчах з Іраном.
Аліна змогла забити в 2009 році близько ста голів у різних турнірах, а крім того, віддала близько 60 гольових передач.

Усі ці результати і досягнення 24-річної висхідної зірки і стали головним критерієм вибору її кращою футзалісткою планети. Клуб «Біличанка-93» базується у селищі Коцюбинське й об’єднує близько 100 спортсменок. Він підготував 16 кандидатів у майстри спорту. 15 гравців «Біличанки-93» є кандидатами до національної та молодіжної збірних команд України з футзалу. Заняття в клубі вона розпочала другокласницею і плакала, коли в неї щось не виходило. А нині Аліна та інші дівчата вже самі тренують другокласниць. Побажаємо їм нових перемог на футбольному полі!

Валентин СОБЧУК
газета: "Ірпінський вісник" №3 від 15 січня 2010 року.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.