» » » Міс Ірпінь 2009 – Олена Гаврилюк

Міс Ірпінь 2009 – Олена Гаврилюк

Цікаво знати: перший міжнародний конкурс краси відбувся у далекому 1888 році в бельгійському місті Сла. У колишньому Союзі на подібні шоу було встановлено табу. В Україні конкурси краси почали проводити з 1995 року. Відтоді вони завойовують все більшу популярність. Переможцями всеукраїнських конкурсів ставали, зокрема, Олександра Ніколаєнко (2004р.), нині дружина американського мільярдера, Інна Цимбалюк (2006р.), популярна телеведуча каналу «1+1». Взагалі, у кожному місті ви знайдете багато вродливих дівчат. Не є винятком і славне Приірпіння. 11 грудня найчарівніші дівчата нашого регіону змагалися за титул «Міс Ірпінь - 2009». Зал був заповнений глядачами. Квитки на конкурс молодості і краси коштували від 20 до 80 грн. Організаторами та спонсорами свята виступили підприємство «Міраж», Ірпінське АТП-13250, «Майстерня яскравих вражень», магазин «Оскар», «Гарантжитло», ряд політичних партій. Загалом у конкурсі взяли участь 15 вродливих, стильних дівчат.

Їх красу, здебільшого, вміння триматися на сцені, одягатися оцінювало компетентне журі до якого входили: директор ЗОШ №13 В. Захлюпаний, Перший герой України О. Галуненко, депутат міської ради О. Бархоленко та інші.
На початку змагань «розігрівала» публіку ворзельська рок-група «Аніме». Далі дівчата дефілювали у конкурсі «оглядини» у простих футболках та джинсах, згодом «у купальниках», а на завершення продемострували чудові вечірні сукні. Між конкурсами розважали глядачів багато естрадних виконавців – Казимир (учасник шоу «Україна має талант»), співак Женя Лі, майстер спорту з художньої гімнастики Злата Грек. Представили свої творчі номери декілька конкурсанток, наприклад сестри Сієта виконали іспанський танок, В. Вітицька та О. Гриценко – сучасні танці; інші дівчата співали та читали вірші про кохання. У перерві між концертними номерами веселий ведучий Купідон намагався дізнатися у глядачів: «Що повинна вміти сучасна дівчина, яка мешкає в Ірпені?». Відповідь чоловіків у залі була така: «Вони повинна вміти варити борщ, займатися спортом, робити ранковий масаж, любити дітей. Перевага надається брюнеткам із карими очима»! Ось такі у нас вимогливі чоловіки в Ірпені!


Після багатьох музичних пауз та нагороджень численними подарунками від спонсорів нарешті ми дочекались ім’я «Міс Ірпінь-2009». Нею стала Олена ГАВРИЛЮК! Дівчина вирізнялась красою і жіночим шармом. Вітаємо Олену, бажаємо успіхів на інших престижних конкурсах краси.

Під час шоу проходила соціальна акція від компанії «Mary Kay»: гості свята мали змогу внести пожертвування для дитячих будинків, виграти у лотерею набір якісної косметики. Також всі конкурсантки отримали подарунки від цієї компанії.

Лотерейний подарунок дістався Юрію Прилипку, який першим пожертвував гроші для малюків.
На святі виступила Вєрка Сердючка. Правда, багато глядачів засумнівалося, чи справді це була вона...
Загалом, свято краси вдалося на славу.

Ольга ГОРШКАЛЬОВА
Фото автора
газета: "Ірпінський вісник" №51 від 18 грудня 2009 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.