Нам не байдуже!

Мабуть, вже більше п’яти років тому серед гарної лісової природи поставили міцну дерев’яну сцену (вул. Пушкінська). І відтоді те місце вже не пустувало. У святкові дні міські організатори проводили концерти, а ввечері лунала музика, то були святкові дискотеки. Та й в будні біля сцени, яка приваблювала молодь, не було порожньо, туди приходили юні хлопці та дівчата й проводили своє дозвілля.

Хоча зараз «лісову» сцену вже не вбирають по-святковому, не ремонтують «болючі рани» - розламані дошки, та все ж місце гарне і поза увагою не залишилось. Адже нині там, дякуючи міському керівництву, і дитячий майданчик, і трампліни для любителів екстремального катання на велосипедах, скейтах й затишно для будь-яких «посиденьок» на свіжому повітрі.

Здається, все є і для маленьких, і для старших. Лише, на жаль, не вистачає культури поведінки й елементарної поваги самих любителів відпочинку один до одного й до навколишнього середовища. Бо ж територія не має двірника, який би ходив і прибирав чиюсь щоденну шкоду: пластикові стаканчики й рештки від цигарок, папірці й обгортки, пляшки й шприци, що ховаються під листям та гіллям.

Тому, шановні, будьте ласкаві, відповідайте рідному місту взаємністю, забирайте з собою своє сміття й привчайте інших не смітити. Адже ми прагнемо кращого майбутнього, нам не байдуже, що залишиться після нас!

Вікторія Кончаківська
газета: "Бучанські новини" №48 від 4 грудня 2009 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.