» » » Правила нечесної торгівлі

Правила нечесної торгівлі

Не секрет, що часто успіху в бізнесі вдається досягти приймаючи не зовсім правомірні рішення та дотримуючись принципу швидкого збагачення. Як правило, він базується на тому, що приносить користь господареві, а от споживачеві послуги – розчарування і марні витрати.

Сьогодні сфера торгівлі в Бучі представлена досить широко. Принаймні, є вибір куди піти відпочити та випити чашку кави. От тільки сервіс у багатьох закладах залишає бажати кращого. Адже наврядчи когось задовольнить сумнівної чистоти посуд, неповні порції їжі та розбавлені напої. Проте, мабуть, найнеприємніше – це хамство з боку обслуговуючого персоналу (щоправда, такі ситуації трапляються дедалі рідше). Усе сказане, жодним чином не стосується всіх кафе, барів та ресторанів Бучі. Навіть із неприємного правила є винятки, бо якщо власник турбується про власну репутацію, то й з бізнесом у нього все гаразд: і собі, і людям.

Та все ж таки місцеві бізнесмени найчастіше «грішать» не якістю обслуговування, а тим, що порушують встановлений режим роботи торгівельних закладів у місті. Наразі, згідно рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради, усі кафе та магазини, які знаходяться у Бучі, повинні зачиняти свої двері перед відвідувачами не пізніше 23.00.

Восени цього року Ірпінським міським відділом міліції було проведено перевірку суб’єктів підприємницької діяльності, які в нічний час здійснюють торгівельну діяльність та надають послуги в сфері громадського харчування.
Як зазначає начальник Ірпінського відділу міліції Дмитро Ценов, у ході проведення перевірок жодним господарем торгівельного закладу не пред’явлено дозвіл на встановлений режим роботи в нічний час.

Так, «понаднормово» працювало кафе-бар по вул. Склозаводській, 7. Перевірка проводилася о 00.02 год.
Не поспішало зачинятися і кафе «Гетьман», що по вул. Жовтневій, 1-В, яке приймало відвідувачів навіть близько 01.00.

На 25 хвилин від встановленого часу порушив режим роботи й бар, що по вул. Жовтневій у Бучі.
Крім того, правоохоронці повідомили, що в зазначених закладах виявлено низку порушень податкового законодавства та порушень, що стосуються Управління у справах захисту прав споживачів.

За словами начальника відділу благоустрою Бучанської міської ради Тетяни Бердікової, надані працівниками міліції матеріали виноситимуться на засідання виконавчого комітету міської ради. У результаті, будуть вжиті заходи щодо усунення порушень.
Будемо сподіватися, що вжиті заходи виявляться дієвими.

Від редакції:
Мабуть, вже давно потрібно розглянути питання щодо «нічного функціонування» торгівельних закладів на бучанському «п’ятачку» (на розі вулиць Енергетиків та Комсомольської), де вночі збираються «квіти життя».
А ще варто і нашим правоохоронцям, хоча б іноді, пройтися нічною Бучею.Людмила Гладська
газета: "Бучанські новини" №48 від 4 грудня 2009 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.