» » » Подарунок від чистого серця

Подарунок від чистого серця

Дім завжди там, де тобі раді, вислухають тебе, навчать, похвалять, підбадьорять. Таким рідним місцем для дітей, позбавлених батьківської опіки, та сиріт нашого регіону є Бучанська школа-інтернат, якій у жовтні наступного, 2010-го, виповниться 50 років. Дружний колектив дітей, викладачів, співробітників ретельно, з фантазією готується до шкільних свят, а особливо — до Дня народження рідного інтернату. На це сімейне торжество колектив запросив своїх «шефів» із факультету податкової міліції НУДПСУ.

Олексій Миколайович Бідношея,
начальник відділення з виховної та соціально-психологічної роботи ФПМ:
— Між нашим факультетом і Бучанською школою-інтернатом за ініціативи Ольги Віталіївни Яцюк, активної підтримки проректора з питань підготовки кадрів податкової міліції, начальника факультету податкової міліції, генерал-майора Олександра Миколайовича Розума та профбюро курсантів підтримуються стосунки, які дають нам можливість спілкуватися з дітьми, надавати їм юридично-правові консультації, проводити спільні культурно-масові заходи.

— Спілкування курсантів з дітьми, обділеними батьківським теплом — контакти старших товаришів з молодшими — несе багато позитиву для обох сторін. Така відповідальна місія розвиває в них найкращі людські якості: чемність, виваженість, тактовність, уважність, доброзичливість, моральність. Курсанти мають стати прикладом для дітей. До речі, таку роботу факультет проводить уже другий рік поспіль, — повідомив Олексій Миколайович.

Директор школи-інтернату Михайло Петрович Наконечний як гостинний господар привітав із днем народженням школи всіх присутніх. Зокрема звернувся до ветеранів, чия мудрість і добрі серця ще із перших років існування закладу виховували майбутнє покоління.

«Сьогодні школа переживає нові випробування, — продовжив Михайло Петрович, — адже ті проблеми, які вирішує Україна, вирішуємо і ми. Сьогодні ми — спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови. Найбільшим свідченням того, що працюємо недаремно, є наші успіхи. Є бажання дітей вчитися, є бажання тих знедолених дітей, які сьогодні мешкають на теренах Київської області, тут жити і виховуватися. Це — свідчення того, що ми виконуємо нашу величезну місію у вихованні підростаючого покоління, незалежно від того, яке у цих дітей соціальне коріння, яке походження. Головне — цей великий дім є теплим, зручним, добрим для всіх дітей, а також для дорослих, які працюють, виконуючи вчительську клятву: віддавати своє серце дітям. Сьогодні ми можемо пишатися тим, що величезна кількість дітей має прекрасні знання. Більше 50 із них належним чином захищали честь і славу школи за її межами, беручи участь у місцевих, обласних, всеукраїнських конкурсах, змаганнях, олімпіадах», — зазначив Михайло Петрович.Концертні номери чергувалися з урочистими нагородженнями грамотами працівників школи, вихованці яких є переможцями олімпіад. Команда футболістів 9-А класу одержала Кубок переможців у традиційній спартакіаді на приз Костянтина Павловича Батюка — вчителя, Героя соціалістичної праці, який 15 років віддав вихованню дітей-сиріт цієї школи. Слово було надане і гостям — представникам факультету податкової міліції.

Анатолій Станіславович Сіцінський,
заступник начальника факультету з наукової роботи, полковник ПМ, куратор І курсу ФПМ:
— Чудове у вас сьогодні свято — домашнє, тепле, наповнене чистотою ваших сердець. Хочу щиро привітати всіх зі святом від імені науково-педагогічних працівників університету, від наших курсантів, побажати усього найкращого — земного щастя, тепла, благополуччя. Ми, офіцери й курсанти ФПМ, завжди будемо вам допомагати у навчанні та організації відпочинку, просто спілкуватися. А сьогодні від нашого факультету дозвольте вручити вам подарунок — пральну машину.

Чималу коробку, красиво перев’язану червоною стрічкою, троє міцних курсантів ледве підняли сходами.
Ольга Віталіївна Яцюк,
заступник начальника кафедри управління, адміністративного права й процесу та адміністративної діяльності ФПМ:
— Дорогі діти, спасибі вам за те, що зустрічаєте нас завжди з радістю. Наші курсанти прагнуть дарувати вам тепло й увагу, щотижня проводячи заняття і тренінги на правову тематику вже другий рік поспіль, організовуючи свята-зустрічі на факультеті. Запрошуємо вас і надалі до нашого університету і, зокрема, факультету податкової міліції, який завжди гостинно відчиняє двері усім бажаючим.

У подарунок усім присутнім від магістра, курсанта-п’ятикурсника ФПМ Івана Проданика (Микитюка) пролунала пісня «Три поради». Вихованець КМЦ «Сузір’я», учасник телепроекту «Шанс», срібний голос університету опікується юними співочими талантами Бучанського школи-інтернату, допомагає у створенні концертних номерів, ділиться з ними своїм співочим досвідом.Шкільне родинне свято продовжувалося, а пісенне побажання Івана: «Не ламай калину — світлу пісню журавлину…» розкрило серця слухачів для сприйняття добра і краси цього світу, наповнило зал трепетним відчуттям любові.

Підготувала
Світлана Середенко
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Vidguk

OFFline

  • Vidguk (54)
  • Місцевий
  • 14 листопада 2009 21:48
А я слышала, что "интернатовских" детей там осталось человек 60. Кто знает, так это или нет?

0